Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 листопада, 12:47:50

Засідання виконавчого комітету Ніжинскої міськради

23.09.2017   15:37

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету на чолі з міським головою Анатолієм Лінником.

На порядку денному розглядались наступні проекти рішень:

- Про видалення зелених насаджень на території м. Ніжина;

- Про внесення змін до додатку № 1 рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 07.04.2016 року № 82 «Про граничні суми витрат»;

- Про погодження режиму роботи;

- Про видачу дублікатів свідоцтв про право власності на об`єкти нерухомого нерухомого майна в м. Ніжині;

- Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води по товариству з обмеженою відповідальністю «НіжинТеплоМережі»;

- Про відзначення з нагоди Дня машинобудівника України;

- Про розгляд матеріалів опікунської ради;

- Про розміщення тимчасових споруд у м. Ніжині;

- Про затвердження висновків незалежних оцінок про вартість об`єктів міської комунальної власності;

- Про внесення змін у Додаток 5 до рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 31 серпня 2017 року № 206 «Про організацію та проведення на території громади міста Ніжина чергового призову на строкову військову службу громадян України у жовтні – листопаді 2017 року» та затвердження його в новій редакції;

- Про доповнення додатків 2, 3, 4 до рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 31. 08. 2017 р. № 210 «Про затвердження списків учнів загальноосвітніх навчальних закладів на харчування за кошти міського бюджету у 2017 – 2018 н. р.»;

- Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 213 від 07 вересня 2017 року «Про фінансування заходів міської програми розвитку культури, мистецтва і охорони культурної спадщини».

Члени виконавчого комітету ознайомилися із запропонованими проектами та прийняли відповідні рішення. Більшість проектів мали технічний характер, тому були підтримані одноголосно. Особливу увагу звернули на 5 питання «Про встановлення тарифів».

Було зазначено, що планується збільшення тарифів майже на 12% для населення та на 40% для установ. З цього приводу виникли деякі суперечні питання. Та як зазначив Григорій Олійник: «Необхідно щоб ми ввійшли до опалювального сезону з чіткими тарифами». Тому було прийнято відправити дане рішення на доопрацювання з подальшим винесенням на засідання комісії міської ради з майнових та житлово-комунальних питань. «Необхідно розглянути можливості місцевого бюджету, щоб мінімізувати витрати населення» - підкреслив Анатолій Лінник.

Виконавчим комітетом було одноголосно погоджено рішення "Про доповнення додатків 2, 3, 4 до рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 31. 08. 2017 р. № 210 «Про затвердження списків учнів загальноосвітніх навчальних закладів на харчування за кошти міського бюджету у 2017 – 2018 н. р.».  Безкоштовно будуть харчуватися 72 учні. Це діти із малозабезпечених сімей, дітей переселенців із зони АТО та воїнів АТО.

На кінець засідання у «Різному» постало питання до управління освіти «Про необхідність попередньої проплати за опалення ПАТ «Чернігівгаз», щоб опалювання у цьому році почалося вчасно і без будь-яких ускладнень. Потому, розглянули питання щодо законності розміщення реклами та білбордів по вулиці Незалежності біля кафе «Анастасія» та біля шиномонтажу.

         
Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині проводять капітальні ремонти закладів освіти із застосуванням енергозберігаючих технологій

На Чернігівщині проводять капітальні ремонти закладів освіти із застосуванням енергозберігаючих технологій 12:43

Сьогодні в державі здійснюється низка заходів з термомодернізації закладів освіти. Держархбудінспекція не залишається осторонь і в межах повноважень долучається до реалізації таких проектів.

Представники Держпродспоживслужби вивчали інформаційні технології

Представники Держпродспоживслужби вивчали інформаційні технології 12:18

Про формування планів протиепізоотичних заходів профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин на 2020 рік з використанням спеціального програмного забезпечення та активізацію процесу ідентифікації і реєстрації тварин йшлося під час наради в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:59

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:47

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 19 листопада до 8:00 20 листопада 2019 року.

Чернігів піднімає планку мінімальної нарахованої зарплати працівникам усіх структур міста до 5,5 тис. грн

Чернігів піднімає планку мінімальної нарахованої зарплати працівникам усіх структур міста до 5,5 тис. грн 08:37

Місто Чернігів з початку наступного року встановлює мінімальні зарплати з нарахуваннями для всіх категорій працівників – що на комунальних підприємствах, що в бюджетній сфері – на рівні 5 з половиною тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини