Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 14:49:21

Поліція Чернігівщини підбила підсумки роботи за півріччя

13.07.2017   07:50Агенцiя

Підсумки роботи органів та підрозділів поліції у І півріччі 2017 року проаналізували на розширеній нараді керівництва Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

До обговорення були запрошені члени колегії, начальники галузевих служб ГУНП, начальники територіальних відділів і відділень, їх перші заступники та заступники.

Відкрив та вів нараду начальник ГУНП в Чернігівській області полковник поліції Едуард Альохін.

В ході обговорення питань порядку денного учасники розширеної наради керівництва Головного управління Національної поліції підбили результати оперативно-службової діяльності органів і підрозділів ГУНП області на пріоритетних напрямках службової діяльності у першому півріччі поточного року та поставили завдання щодо посилення протидії злочинності, забезпечення правопорядку і публічної безпеки на наступний період 2017 року.

Зокрема учасники розширеної наради розглянули діяльність слідчих підрозділів поліції, кримінальної поліції та блоку поліції превентивної діяльності.

Було відзначено, що в цілому завдання виконані. При зростанні навантаження на слідчих кількість розслідуваних кримінальних правопорушень та правопорушень, по яких особам повідомлено про підозру, значно збільшилася. Досягнуто позитивні результати в розслідуванні крадіжок, злочинів щодо незаконного поводження зі зброєю, злочинів у сфері господарської та службової діяльності.

Розглядаючи якісний аналіз розкритих кримінальних правопорушень, у яких особам повідомлено про підозру, заступник начальника — начальник слідчого управління ГУНП Євген Гончаров зауважив, що більше 54% з них складають правопорушення невеликої та середньої тяжкості. Натомість пріоритетом на друге півріччя визначено розкриття тяжких і особливо тяжких злочинів та крадіжок.

У своєму виступі заступник начальника – начальник кримінальної поліції ГУНП Ігор Грінцевич звернув увагу керівників відділів та відділень поліції області на основні прорахунки в організації діяльності, оскільки підсумки роботи за півріччя у деяких підрозділах показали суттєві провали в роботі, що вплинуло на загальні показники в цілому по області.

Він вислухав керівників підрозділів, які мають недостатній рівень розкриття злочинів та акцентував їх увагу на пріоритетності вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів і вибухівки та вжиття превентивних заходів для недопущення їх використання криміналітетом.

Ігор Грінцевич відзначив, що криміногенну ситуацію на Чернігівщині можна визначити як стабільну, навіть відзначається десятивідсоткове зниження рівня злочинності, при цьому збільшилася кількість розкритих злочинів. При цьому в якості приклада високого професіоналізму оперативників було згадано затримання кримінальною поліцією міжрегіональної групи автоугонщиків.

Натомість не всі керівники належним чином поставилися до виконання своїх обов'язків, тому на підставі результатів службової діяльності підрозділів кримінальної поліції відділів та відділень ГУНП в Чернігівській області за підсумками 6 місяців року начальник кримінальної поліції вніс пропозиції щодо зменшення розміру премії ряду керівників підрозділів.

Виконуючий обов'язки начальника управління превентивної діяльності Ігор Лисенко докладно зупинився на актуальних моментах роботи дільничних офіцерів поліції та груп реагування патрульної поліції. Зважаючи на важливість роботи ГРПП, начальник Головного управління Нацполіції Едуард Альохін нагадав присутнім, що ці групи мають перебувати в постійному русі й оперативно реагувати на заяви громадян про злочини і правопорушення, щоб навіть у найвіддаленішому селі громадяни на практиці переконалися, що поліція завжди прийде на допомогу, адже в цьому і є суть реформи.

Також присутні обговорили наповнення баз даних оперативною інформацією, від актуальності якої часто залежить швидкість розкриття злочинів.

Значну увагу розширена нарада керівництва ГУНП приділила проблемним питанням стану функціонування на території області систем «Мережа безпеки». Наразі в області встановлено майже 200 камер відеоспостереження за програмою «Безпечне місто», значну частину з яких підключено до централізованої системи «Мережа безпеки» ГУНП в Чернігівській області, з них з функцією розпізнання автомобільних номерних знаків – 61.

Було також відзначено ефективність відеоспостереження в розкритті злочинів та перспективність розвитку цієї галузі. Едуард Альохін наголосив, що керівники на місцях несуть персональну відповідальність за повноцінну роботу і безпеку систем відеоспостереження.

У підсумковому слові до учасників розширеної наради керівник обласної поліції Едуард Альохін нагадав усім присутнім, що критерієм оцінки кожного працівника є, передусім, його чесність і порядність, професіоналізм, відповідальне ставлення до роботи. Зокрема від цих критеріїв також напряму залежить і рівень преміювання керівників.

 
Сектор комунікації поліції Чернігівщини

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:55

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Психологічна підтримка для людей, які зазнали страждань внаслідок війни 09:51

Український ветеранський фонд започатковує терапевтичну групу для тих, хто зазнав страждань внаслідок війни – людей, які чекають рідних з фронту, внутрішньо переміщених осіб та усіх, хто відчуває тривогу і знесилення через війну.

25 квітня: цей день в Україні і світі

25 квітня: цей день в Україні і світі 08:47

ДЕНЬ 792 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 792 RUSSIAN AGRESSION

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.