Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 листопада, 08:12:30

"Круглий стіл" у новоствореній ОТГ

04.03.2017   09:13

2 березня на прохання новобасанського сільського голови Володимира Левченка депутат Чернігівської обласної ради, голова постійної комісії з питань розвитку і реформування місцевого самоврядування, децентралізації та європейської інтеграції Ірина Грозенко провела «круглий стіл» з працівниками сільських рад, які ввійшли до Новобасанської ОТГ.

У ході зустрічі присутніх цікавив порядок реорганізації сільських рад, передачі майна з комунальної власності районної ради до комунальної власності ОТГ, звільнення та переведення працівників, порядок проведення виборів та обрання старост тощо.

Крім того, кожна громада отримала Збірник зразків документів та методичних матеріалів для сільських, селищних, міських рад, у яких відбулися перші вибори до новоутворених рад (ОТГ).

У роботі «круглого столу» також узяв участь депутат Чернігівської обласної ради Олександр Фенюк. Цього дня у нього був день народження, тому, крім робочих моментів, всі присутні привітали зі святом Олександра Миколайовича.


Євген Коваленко, експерт із підготовкипроектів місцевого та регіонального розвитку ЧРВ ВАССР

Останні новини Чернігівщини

Концертні виконавці - до Дня української писемності та мови

Концертні виконавці - до Дня української писемності та мови 08:11

“Найбільше і найдорожче добро в кожного народу - це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давне життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування”.

Верховний Суд підтримав позицію прокуратури області у спорі щодо передачі гуртожитку в м. Чернігові у комунальну власність

Верховний Суд підтримав позицію прокуратури області у спорі щодо передачі гуртожитку в м. Чернігові у комунальну власність 08:02

Як встановлено вивченням, проведеним прокуратурою області, частина гуртожитку державного житлового фонду, розташованого у місті Чернігові по проспекту Перемоги, до цього часу, незважаючи на наявність правових підстав, залишається непереданою в комунальну власність територіальної громади міста та продовжує використовуватися приватним суб’єктом господарювання.

В Носівці поліція затримала водія, який насмерть збив пішохода і зник

В Носівці поліція затримала водія, який насмерть збив пішохода і зник 07:54

Співробітники Носівського відділення поліції встановили особу водія, який збив людину та зник з місця події. Автомобіль порушника вилучено.

Ічнянський район: кошеня, яке впало у колодязь вивільнили рятувальники

Ічнянський район: кошеня, яке впало у колодязь вивільнили рятувальники 07:51

Мешканці с. Дорогинка Ічнянського району у одному з недіючих колодязів по вул. Вишневій виявили кошеня. Самостійно допомогти тварині люди не змогли, хоча й не одноразово намагалися, тож звернулися до рятувальників.

13 листопада - Міжнародний день сліпих

13 листопада - Міжнародний день сліпих 07:43

13 листопада 1745 року у Франції народився Валентин Гаюї - відомий педагог, який заснував у Парижі і Петербурзі декілька шкіл і підприємств для сліпих. За рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я саме ця дата відзначається як День сліпих.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини