Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 11:14:18

Системи життєзабезпечення Чернігівщини працюють стабільно та готові до віялових відключень

23.02.2017   08:03Агенцiя

Стан готовності об’єктів життєзабезпечення Чернігівщини до можливої роботи в умовах обмеження електропостачання розглянули учасники наради, яку 22 лютого, провів заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко.

До обговорення проблемних питань, що можуть вплинути на проходження опалювального сезону, долучилися керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та тепло-, енергопостачальних підприємств області.

Як повідомила в.о. директора Департаменту ЖКГ ОДА Лідія Борсук, на сьогодні споживання електричної енергії в регіоні в межах доведених лімітів. Графіки обмеження її подачі або потужності не застосовувались. Проте, в разі необхідності, Чернігівщина повністю готова до погодинного вимкнення електроенергії. Відповідний механізм взаємодії ПАТ «Чернігівобленерго» з підприємствами житлово-комунального господарства, промисловості та установами бюджетної сфери відпрацьований з урахуванням подібних критичних ситуацій минулих років.

Комерційний директор ПАТ «Чернігівобленерго» Роман Бондар зазначив, що на випадок виникнення надзвичайних ситуацій підприємство розробило та затвердило графіки погодинних відключень. При цьому, не обмежуватиметься електропостачання соціально важливим установам та закладам, об’єктам оборонного та безпекового сектору, диспетчерським службам районних електромереж тощо.

Про систему контролю за дотриманням доведених лімітів споживання електроенергії присутніх поінформував начальник інспекції Держенергонагдяду в області Андрій Клименко. Він, зокрема, зазначив, що максимальна тривалість разової перерви в електропостачанні споживачів не має перевищувати двох з половиною годин.

Як повідомив в. о. директора КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТЕХНОВА» Олексій Щербина, його підприємство не змінило обсяги виробленої електричної та теплової енергії та забезпечуватиме їх і надалі відповідно до нагальних потреб. Для цього були скореговані виробничі процеси. Зокрема, зменшено споживання вугілля за рахунок використання природного газу.

Крім того, про готовність до віялових відключень підприємств, закладів освіти, установ охорони здоров’я та соціального захисту населення доповіли керівники профільних структурних підрозділів ОДА.

Підсумовуючи результати обговорення, Сергій Сергієнко наголосив на спільній відповідальності за енергетичну безпеку і спокій у нашій області.

– На сьогодні наша головна мета – забезпечити стабільну роботу підприємств, установ, надання споживачам якісних і в повному обсязі послуг. А також мінімізувати наслідки обмеження електропостачання в разі їх застосування, – наголосив він.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:55

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Психологічна підтримка для людей, які зазнали страждань внаслідок війни 09:51

Український ветеранський фонд започатковує терапевтичну групу для тих, хто зазнав страждань внаслідок війни – людей, які чекають рідних з фронту, внутрішньо переміщених осіб та усіх, хто відчуває тривогу і знесилення через війну.

25 квітня: цей день в Україні і світі

25 квітня: цей день в Україні і світі 08:47

ДЕНЬ 792 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 792 RUSSIAN AGRESSION

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.