Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 04:51:28

Шановні чернігівці, дорогі ветерани!

08.05.2012   08:21Агенцiя

Прийміть сердечні вітання з визначним святом - 67-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні!

Олександр Шкурат

Олександр Шкурат

Чим далі в часі віддаляється та страшна війна, тим глибше ми осягаємо значення Перемоги і велич народного подвигу. Кожен прожитий під мирним небом рік сповнює наші серця пронизливим і хвилюючим почуттям вдячності відомим і безіменним героям, що своєю мужністю заслужили безсмертя у віках, людям старших поколінь, ветеранам-фронтовикам і трудівникам тилу.

Відзначаючи чергову річницю Великої Перемоги, у ці теплі травневі дні ми збираємося разом, аби вшанувати ветеранів, приходимо родинами на святкову Красну площу та до Меморіалу Слави, аби відчути добру і світлу, щиру й непереборну силу єдності, патріотизму та неперервності поколінь.

Низький уклін вам, дорогі наші ветерани, за вашу військову доблесть і трудову звитягу, за все ваше життя, присвячене Вітчизні. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я та довголіття.
Зі святом, із Днем Перемоги!

З повагою
депутат Чернігівської міської ради Олександр Шкурат

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».