Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 18:55:23

Виконком схвалив проект Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2017-2020 роки

19.11.2016   08:46

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив проект Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2017-2020 роки.

Програма розроблена Управлінням житлово-комунального  господарства Чернігівської міської ради з метою підвищення ефективності та надійного функціонування житлово-комунального господарства, а також,  задоволення потреб мешканців міста в якісних житлово-комунальних послугах згідно із встановленими нормативами та стандартами.

За словами начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Ярослава Куца на засіданні виконкому, зараз житлово-комунальне господарство міста переживає значні труднощі, і його технічний стан з кожним роком погіршується, основні фонди та обладнання потребують оновлення.

Він також повідомив, що управління ЖКГ міської ради є виконавцем 24-х Програм, які спрямовані на вирішення відповідних завдань сфери житлово-комунального господарства міста Чернігова. У цій цільовій Програмі об’єднані, зокрема, 12 Програм у галузі ЖКГ.

Відповідно до проекту рішення для реалізації Програми протягом 4-х років передбачене фінансування у розмірі 1,692 млрд  грн, з них на 2017 рік заплановано виділення  522,6 млн грн.

Програма передбачає виконання наступних завдань:

- підвищення якості житлово-комунальних послуг

- створення конкурентного середовища на ринку комунальних послуг

- забезпечення мешканців багатоповерхових житлових будинків надійною роботою ліфтів з високим рівнем комфортності та зручності

- проведення робіт з ремонту внутрішньо квартальних доріг, проїздів та тротуарів із забезпеченням водовідведення

- комплексна паспортизація вулично-дорожньої мережі з визначенням балансової вартості

- покращення технічного стану доріг шляхом проведення поточних та капітальних ремонтів доріг з посиленням конструкцій

- забезпечення комфортного та безпечного проживання приватного сектору

- зменшення пошкоджень покриття тротуарів та повна його заміна

- покращення якості роботи зливової каналізації

- покращення стану мостів та шляхопроводів

- покращення якості зовнішнього освітлення міста

- впровадження ефективного енергозберігаючого обладнання

- оновлення та розвиток озеленення міста

- облаштування та благоустрій зупинок громадського транспорту

- покращення якості та збільшення обсягів прибирання вулично-дорожньої мережі та тротуарів

- забезпечення умов для зменшення кількості безпритульних тварин

- активізація діяльності діючих ОСББ і сприяння створенню нових та інші.

Під час обговорення завдань Програми та можливостей її фінансування, міський голова Владислав Атрошенко зауважив, що місто насправді має набагато більше проблемних завдань, ніж охоплено навіть цією комплексною Програмою. У той же час, і програма передбачає виконання більшого обсягу робіт, ніж їх може бути профінансовано з міського бюджету. Тому її варто розглядати як "наміри управління житлово-комунального господарства показати «дорожню карту», що першочергово необхідно зробити в місті. А скільки ми профінансуємо, яка у міста буде можливість – покаже час". На переконання міського голови, у Чернігова мають бути затверджені Програми, які передбачають вирішення нагальних потреб міста, аби мати можливість щодо їх співфінансування з державними програмами.

Виконком доручив внести проект Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2017-2020 роки на розгляд та затвердження міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».