Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 23:48:10

Громадськість проти наркоманії та алкоголізму. Від теорії до конкретних дій

28.04.2012   13:46Агенцiя

Відбулося засідання круглого столу "Проблема наркоманії та алкоголізму в області. Шляхи подолання проблеми". Захід організований членами Громадської ради при Чернігівській облдержадміністрації за сприянням Управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації.

У своїй промові Петро Седень, головний лікар Чернігівського обласного наркологічного диспансеру, провів історичний екскурс поширення наркоманії та алкоголізму на теренах України, а також ознайомив статистичними даними на сьогодні.

Анжела Мойсеєнко, голова правління Чернігівського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації "Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД", поділилася досвідом протидії негативним явищам соціального середовища з боку громадського сектору. Йшлося про боротьбу з різними формами залежності за умови використання різних методів профілактичної діяльності та безпосередньої роботи з залежними людьми.
Серед виступаючих була і Наталія Надирова, президент громадської організації "Академія розвитку". Вона зачитала звернення організаторів та учасників Третього Чернігівського Міського Форуму Батьків "Морально-етичні норми поведінки, як протиставлення проблемі наркоманії серед дітей та підлітків" до батьків та влади, в якому висловлювалася стурбованість станом розвитку молодіжного середовища в нашому місті.

Досить продуктивний вийшов діалог між представниками громадськості та начальником відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС України в Чернігівській області, Ігорем Євдокимовим. Останній поділився з проблемами, що зустрічаються в діяльності правоохоронних органів в розрізі протидії розвитку наркобізнесу на Чернігівщині, а також досить відверто відповів на питання, які ставила стурбована громадськість.

По результатам круглого столу членами Громадської ради при облдержадміністрації були підтримані звернення ІІІ Міського Форуму Батьків до Чернігівської міського виконавчого комітету та депутатського корпусу Чернігівської міської Ради та до батьків. Також голові Громадської ради Світлані Пасталиці доручено звернутися до відповідних інстанцій щодо недопущення розміщення зовнішньої реклами енергетичних напоїв біля навчальних закладів та лікувальних установ.

Варто зазначити, що з усіх винесених на розгляд учасниками круглого столу питань налагоджений конструктивний діалог влади з громадськістю, в результаті чого намічена конкретна робота. У тому числі й активізація рейдів на можливі точки збуту наркотичних речовин, в яких братимуть участь не тільки представники правоохоронних органів, але й мобільна група, представлена громадським активом.


Управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

За останні два місяці виявили 353 випадків крадіжок газу

За останні два місяці виявили 353 випадків крадіжок газу 15:24

За вказані порушення фізичним особам-порушникам донараховано більше ніж 310 000 грн.

В рамках святкування Дня студента відзначили кращих студентів Ніжина

В рамках святкування Дня студента відзначили кращих студентів Ніжина 15:13

18 листопада, зі святом ніжинських студентів привітав міський голова Анатолій Лінник.

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб 11:44

18 листопада о 19:55 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу в палаті № 13 інфекційного відділення Комунального некомерційного підприємства "Чернігівська обласна дитяча лікарня" Чернігівської обласної ради, що в обласному центрі.

Від початку року землевпорядники надали населенню 838 тис. адміністративних послуг

Від початку року землевпорядники надали населенню 838 тис. адміністративних послуг 11:28

Від початку 2019 року землевпорядники Чернігівської області надали населенню 838 тис. адміністративних послуг. З цієї кількості 796,3 тис. послуг надано на безоплатній основі.

Представлено проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік

Представлено проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік 11:09

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада підтримав проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини