Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 21:23:19

Підсумки засідання виконавчого комітету Прилук

20.09.2016   15:28

20 вересня під час засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради членами зібрання було розглянуто та ухвалено п'ять загальних проектів рішень та чотири, які містять інформацію з обмеженим доступом.

Першою «Про погодження змін до міської Програми зайнятості населення на період до 2017 року» доповіла начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Ганна Малиш.

Виконавчий комітет ухвалив рішення внести зміни до міської Програми доповнивши частину «Сприяння зайнятості громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці» розділу III «Напрями та заходи щодо поліпшення ситуації у сфері зайнятості населення до 2017 року» міської Програми наступними пунктами:

- З метою забезпечення зайнятості учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, сприяти їх першочерговому працевлаштуванню, у тому числі шляхом виплати одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності та компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (відповідальний Прилуцький міськрайонним центр зайнятості);

- Надавати повний комплекс адресних послуг учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (відповідальне Управління праці та соціального захисту населення міської ради, міськрайонним центр зайнятості);

- Надавати повний комплекс адресних послуг внутрішньо переміщеним особам (відповідальне Управління праці та соціального захисту населення міської ради, міськрайонним центр зайнятості).

Про встановлення вартості користування елементами благоустрою (біотуалетом) доповів директор КП «Послуга» Руслан Ніязов. Взявши до відома представлену виступаючим ціну, члени засідання вирішили під час святкування загальнодержавних та місцевих свят, ярмарків та інших заходів на території міста Прилуки встановити ціну за користування послугою у розмірі 2 гривні на 1 чоловіка. А от чи лишати мобільні вбиральні на місцях після проведення заходів буде вирішуватися у робочому порядку.

Також члени виконавчого органу ради ухвалили проекти рішень «Про провадження торговельної діяльності за межами торговельних приміщень на території об’єктів благоустрою міста Прилуки» та «Про пайовий внесок замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста». Питання «Про виділення коштів» стосувалося нагородження жителів, представників відповідних професій до Дня машинобудівника та працівника освіти.

Проекти рішень з обмеженим доступом стосувалися:
- втрати статусу дитини, позбавленої батьківського піклування;
- встановлення опіки та призначення опікуна над дитиною;
- утворення прийомної сім’ї та влаштування дитини, виконання договірних зобов’язань.

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.