Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 21:22:47

ДемАльянс пропонує чернігівцям долучитися до Платформи єднання

10.08.2016   08:03Агенцiя

9 серпня в прес-центрі «Ініціатива» відбулась прес-конференція «Відкрита платформа єднання: куди і з ким рухається ДемАльянс» в Чернігові.

Члени новообраного правління партії ДемАльянс Василь Гацько та Максим Черкасенко розповіли про об’єднавчі процеси, платформу єднання, перспективи та плани на майбутнє.

«Ми зрозуміли, що необхідно консолідувалися, створити потужну силу шляхом об’єднання прогресивних людей, які готові змінювати країну на краще. Це і політики, і громадські об’єднання, і експертне середовище. ДемАльянс став точкою кристалізації цих сил».

9 липня ДемАльянс оголосив про принципи розбудови нової політичної сили:
•    Відкритість і підзвітність суспільству (партія працює для людей, а не в інтересах вузького кола замовників);
•    Фінансова прозорість (лише чесні гроші в політиці здатні розірвати злочинне коло корупції в країні);
•    Колективне лідерство (не партія одного імені, а інституція, яка об'єднує велику кількість відповідальних лідерів на національному та регіональному рівнях і в усіх сферах життя українського суспільства).

Саме завдяки фінансовій прозорості партія ДемАльянс виявилась багатшою за всю правлячу коаліцію в парламенті (за даними звітів політичних партій до Національного агентства запобігання корупції).
Всі фінансові звіти щодо надходжень та видатків партії з дня заснування у відкритому доступі та можна переглянути на сайті партії.

Принципи платформи єднання стосується всіх регіонів країни, в тому числі і Чернігова.

«Процес єднання не обмежується тільки національним рівнем. У Чернігові також цей процес буде проходити і ми сподіваємось, що він буде досить успішним. Тому ми будемо раді, якщо до нашої команди будуть приєднуватись нові активні люди», - наголосила голова Чернігівської міської організації партії «Демальянс» Тетяна Романова.

Також Тетяна розповіла про діяльність 9-ьох депутатів від ДемАльянсу в місцевих радах, напрямки роботи команди, зокрема: громадський транспорт, створення ОСББ, екологія, освіта, земельні та бюджетні питання, правозахист.

«В Чернігівській області є створені місцеві осередки, де люди змінюються своє місто, свій регіон. Щодо оголошення відкритої платформи єднання - ми пішли важким шляхом, та це необхідно було зробити для змін в країні. Думаю, що на Чернігівщині знайдемо людей, які готові до об’єднання заради змін в країни, заради спільного майбутнього» - розказала голова обласної організації партії Катерина Данькова.

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.