Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 06:53:42

Чернігівський освітній центр “Ініціатива” оголосив конкурс міні-грантів для громадських активістів Чернігівської області

05.04.2012   10:51Агенцiя

Цей конкурс є частиною проекту громадської організації Чернігівський освітній центр “Ініціатива” “Вирішення місцевих проблем через співпрацю різних соціально активних груп в районних центрах Чернігівської області”, який реалізується за підтримки Національного фонду в підтримку демократії.

Проект направлений активізацію місцевих громад в 9-ти районних центрах Чернігівської області, а саме містах Ічня, Бахмач, Талалаївка, Щорс, Корюківка, Городня, Бобровиця, Козелець, Носівка.

Проект покликаний навчити місцеві громади в Чернігівській області вирішувати проблеми шляхом міжсекторальної співпраці громадських активістів, місцевих депутатів та журналістів та залучати додаткове фінансування для цих потреб.

Одним з завдань конкурсу є також навчити громадські організації з районних центрів писати та адмініструвати проекти.

Учасники конкурсу – громадські організації та благодійні фонди, дитячі та молодіжні громадські організації, а також їхні коаліції, мережі та об’єднання, ініціативні групи громадян у партнерстві з громадськими організаціями, представники яких взяли участь у навчанні в рамках проекту “Вирішення місцевих проблем через співпрацю різних соціально активних груп в районних центрах Чернігівської області” протягом лютого -березня 2012 року.
Пріоритет надаватиметься проектам, які спрямовані на:
-розвиток громадської активності в територіальних громадах;
-передбачають максимальне залучення до реалізації проекту жителів територіальних громад та співпадають з цілями громади;
-передбачають співпрацю трьох секторів громади: громадських активістів, місцевих депутатів та журналістів у вирішенні місцевих проблем
-сприяють формуванню навиків спільної реалізації заходів;
-матимуть довготривалі результати;
-запровадять нові форми співпраці з членами громади, громадськими та благодійними організаціями, органами влади, бізнесом;
-реалізовані/співфінансовані в партнерстві з представниками місцевого бізнесу, фондів місцевого розвитку чи влади (муніципалітету).

Термін реалізації проектів – від 2 до 3 місяців.

Сума міні-гранту 200 доларів.

Початок реалізації проектів планується з 01 травня 2012 р.

Контакти:
Павло Пущенко – координатор проекту “Вирішення місцевих проблем через співпрацю різних соціально активних груп в районних центрах Чернігівської області.”
Тренер-консультант проекту Неля Лавріненко.
 

Останні новини Чернігівщини

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА 16:44

На сьогоднішній нараді з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів ЦОВВ голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко окреслив низку питань, на які слід звернути особливу увагу.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 14:48

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради 13:16

11 листопада у сесійній залі міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Перекриття вул. 1-го Травня для ремонту триватиме ще тиждень 13:00

У Чернігові перекриття руху автотранспорту по вул. 1-го Травня (від вул. Седнівської до перехрестя з вул. Генерала Бєлова) продовжено до 20.00 год. 17 листопада.

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру 12:48

Заслужена артистка України Руслана Якобінчук(мецо-сопрано) 10 листопада виступила на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини