Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 13:23:22

Керівник Держтехногенбезпеки Чернігівщини взяв участь у зборах духовенства

04.04.2012   16:04Агенцiя

4-го квітня у кафедральному Катериненському храмі м. Чернігова відбулися збори духовенства Української Православної Церкви Київського Патріархату, в якому взяли участь і представники Управління Держтехногенбезпеки в області.

У своєму зверненні до настоятелів церков начальник Управління полковник служби цивільного захисту Юрій Чеповський зазначив, що недопущення пожеж та забезпечення безпеки громадян під час відзначення Великодня на даний час є головним завданням. Наразі проводяться перевірки всіх релігійних закладів, які будуть задіяні під час святкових богослужінь.

Результати перевірок засвідчують, що дані об’єкти не обладнані установками пожежної автоматики, шляхи евакуації, електрогосподарство, протипожежне водопостачання не відповідають нормативним актам з питань пожежної безпеки, територія та приміщення не забезпечені первинними засобами пожежогасіння в достатній кількості. Всі ці порушення можуть в будь-яку мить привести до пожеж, загибелі і травмування людей, великих матеріальних збитків.

Також до священнослужителів була доведена ситуація з пожежами в області. З початку року кількість пожеж збільшилася на 29%, а загибель людей – на 32% та становить, відповідно, 410 та 49 випадків. Переважна більшість трагедій зареєстрована в житловому секторі. Основними причинами їх виникнення є необережне поводження з вогнем, найчастіше через паління у ліжку в нетверезому стані, порушення правил експлуатації приладів опалення та електрообладнання.

Все це свідчить про недостатній рівень обізнаності населення з питань пожежної безпеки. Люди не знають, як поводити себе, щоб не допустити пожежу, а також не усвідомлюють до яких тяжких наслідків може призвести невиконання протипожежних вимог. Крім того, в оселях громадян похилого віку, інвалідів, малозабезпечених та багатодітних родин прилади опалення, електрообладнання застаріле, тривалий час не обслуговується й належним чином не ремонтується.

Співробітники Держтехногенбезпеки за допомогою засобів масової інформації, виступів серед населення, в трудових колективах проводять роз’яснювальну роботу. Проте, не всі люди, особливо похилого віку та інваліди, працюють чи мають можливість передплачувати періодичні відання, слухати радіо та дивитися телевізор. Також, багато людей прислуховуються лише до слова Господнього.

Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій запевнив, що духовенство Єпархії зробить усе можливе аби покращити протипожежний стан культових споруд, а настоятелі церков під час проповідей звертатимуть увагу прихожан на дотримання правил безпечної поведінки у побуті аби зберегти найцінніше – людське життя.


Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько 12:45

14 листопада у Ніжинському міському Будинку культури відкрилася персональна виставка робіт молодої художниці ромської національності, члена Ніжинської асоціації ромів «ЗОР» Алени Сенько, за підтримки Посла толерантності ПРООН в Україні Золи Кондур.

"Слуга народу" виключила Антона Полякова із фракції 12:40

15 листопада фракція "Слуга народу" вирішила виключили народних депутатів Анну Скороход і Антона Полякова.

З місцевим ФМ РАДІО

З місцевим ФМ РАДІО "ОNE.ФМ" - Чернігів, Носівка, Бобровиця, Гончарівське, Парафіївка, Срібне 12:28

14 листопада на засіданні Національної ради визначено переможців конкурсу на мовлення на фм частотах у 6 населених пунктах області: м. Бобровиця, 88,9 МГц, смт Гончарівське, 90,7 МГц, м. Носівка, 91,3 МГц, смт Парафіївка, 90,2 МГц, смт Срібне, 101,7 МГц, м. Чернігів, 92,0 МГц − ТОВ «Студія «1.ФМ», м. Чернігів («Onefm»).