Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 13:31:58

Підписано Меморандум щодо дружнього співробітництва Чернігівської міської ради та Благодійного Фонду "Фундація Ательє Єршов"

03.03.2016   10:08

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зустрівся з представниками Благодійного фонду «Фундації Ательє Єршов» (Республіка Польща).

Серед учасників зустрічі: Геннадій Єршов – президент Фонду «Фундація Ательє Єршов», митець-скульптор (м. Гданьск, Польща); Олександр Султанов – головний архітектор Науково-дослідницького архітектурного проектного інституту «Інтерархпроект»; Борис Атрощенко - начальник управління стратегічного розвитку міста та туризму; Сергій Калюжний - начальник управління архітектури та містобудування міської ради.

В процесі бесіди президент Фонду Геннадій Єршов, звертаючись до всіх присутніх, запевнив, що йому небайдужа доля та історія Чернігова. Він висловив пропозицію щодо встановлення пам’ятника Володимиру Великому у сквері навпроти готелю «Україна», що дозволить облагородити прилеглу територію та зробити реконструкцію цієї зони. Г. Єршов презентував ескізний проект цього пам’ятника та запевнив, що реалізовуватиметься він тільки після внесених пропозицій від інших скульпторів.

Міський голова наголосив, що він всіляко буде підтримувати цю ідею, але тільки після громадського обговорення даного проекту. В. Атрошенко також запросив Г. Єршова на засідання громадської ради при міському голові, щоб більш конкретно обговорити дану пропозицію у присутності фахівців.

Наприкінці зустрічі міський голова Владислав Атрошенко та президент благодійного Фонду Геннадій Єршов підписали «Меморандум щодо дружнього співробітництва Чернігівської міської ради та Благодійного Фонду «Фундація Ательє Єршов».

Серед домовленостей, про які йдеться в документі, сторони повинні сприяти розвитку відносин та співробітництва між Польщею і Україною, налагоджувати прямі контакти між закладами культури і мистецтва, проводити Дні культури та фестивалі, забезпечувати обмін кращими практиками з відповідними партнерами у галузі освіти, туризму та спорту.

У тексті також сказано, що цей Меморандум набирає чинності з дати підписання і сторони залишають можливість між собою розширювати сфери його реалізації.

Останні новини Чернігівщини

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько 12:45

14 листопада у Ніжинському міському Будинку культури відкрилася персональна виставка робіт молодої художниці ромської національності, члена Ніжинської асоціації ромів «ЗОР» Алени Сенько, за підтримки Посла толерантності ПРООН в Україні Золи Кондур.

"Слуга народу" виключила Антона Полякова із фракції 12:40

15 листопада фракція "Слуга народу" вирішила виключили народних депутатів Анну Скороход і Антона Полякова.

З місцевим ФМ РАДІО

З місцевим ФМ РАДІО "ОNE.ФМ" - Чернігів, Носівка, Бобровиця, Гончарівське, Парафіївка, Срібне 12:28

14 листопада на засіданні Національної ради визначено переможців конкурсу на мовлення на фм частотах у 6 населених пунктах області: м. Бобровиця, 88,9 МГц, смт Гончарівське, 90,7 МГц, м. Носівка, 91,3 МГц, смт Парафіївка, 90,2 МГц, смт Срібне, 101,7 МГц, м. Чернігів, 92,0 МГц − ТОВ «Студія «1.ФМ», м. Чернігів («Onefm»).