Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 04:51:55

Заява депутатської групи партії "Наш Край" у Чернігівській обласній раді з приводу поточної політичної ситуації в Чернігові

23.10.2015   13:12Агенцiя

"Солідарність" готує масові провокації в центрі Чернігова, - заявив Валентин Мельничук.

У Чернігові деякі політичні сили, які втратили електоральну довіру і рейтинги, планують в останній день агітації, 23 жовтня, спровокувати громадянське протистояння в центрі міста, щоб потім звинуватити в цьому своїх опонентів.

Зокрема, представники партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» планують масові зіткнення під час двох концертів на центральній площі Чернігова. При цьому в одному з концертів беруть участь діти.

Як стало відомо депутатській групі, з цією метою представники «Солідарності» привезли до Чернігова 60 колишніх членів харківського «Оплот». «Завезли людей спортивної зовнішності, які відпрацьовували свої навички з організації масових заворушень, били людей на антимайданах. Тепер зіткнення планують влаштувати в Чернігові. У них можуть постраждати невинні люди. А ще недобросовісні політики втягують у це дітей і ними ж прикриваються. Це за гранню моралі», - заявив голова депутатської групи «Наш Край» Валентин Мельничук.

Крім того, представники «Солідарності» замовили додатковий тираж Чернігівської обласної газети «Деснянська правда», в якій розміщена свідомо неправдива інформація і наклеп на адресу політичних опонентів – партії «Наш Край». «На жаль, у партії «Солідарність» намагаються перемогти на виборах у Чернігові за будь-яку ціну, прикриваючись дітьми, використовуючи чорні технології, обливаючи брудом своїх опонентів. Ці політики забули, за що боровся Майдан і скільки людей загинуло під час Революції Гідності, під час проведення АТО. Люди боролися, у тому числi, й проти політиканів, готових задля влади приносити в жертву людей», - заявив В.Мельничук.

У депутатській групі «Наш Край» закликали всі політичні сили вести передвиборну боротьбу чесно і не використовувати чернігівців у своїх брудних політичних війнах.

PR

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».