Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 грудня, 07:36:44

Українські та білоруські прикордонні експерти провели робочу зустріч

08.08.2015   15:24Агенцiя

У пункті пропуску «Нові Яриловичі» відбулася робоча зустріч експертів прикордонних відомств України та Республіки Білорусь.

Під час заходу учасники обговорили низку питань стосовно взаємодії підрозділів прикордонного контролю в поточному році, спираючись на вже досягнуті домовленості та план співробітництва між Держприкордонслужбою України та Державним прикордонним комітетом Білорусі.

Зокрема, піднімалися питання обміну інформацією за результатами оперативно-службової діяльності, пропуску через спільний кордон осіб та транспортних засобів, ритмічності роботи пунктів пропуску тощо.

На робочій зустрічі у «Нових Яриловичах» українську сторону представляв начальник управління прикордонного контролю Адміністрації Служби полковник Юрій Лисюк. Від білоруської сторони на захід прибув начальник управління прикордонного контролю Держприкордонкомітету наших північних сусідів полковник Олег Ляшук.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина планове завдання з призову виконала на 100 відсотків

Чернігівщина планове завдання з призову виконала на 100 відсотків 15:19

Загалом з Чернігівщини, згідно планового завдання, на військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань відправили понад 470 призовників.

Суспільне оновлює ранкове мовлення в регіонах

Суспільне оновлює ранкове мовлення в регіонах 14:57

За підтримки міжнародних партнерів Суспільне розпочало дослідження аудиторії в регіонах, щоб оцінити власні програми регіонального мовлення та їхню відповідність запитам аудиторії.

Антимонопольним комітетом накладено на

Антимонопольним комітетом накладено на "Чернігівгаз" штраф - 13 млн грн 14:40

АМКУ оштрафував 16 облгазів на 278 млн грн та зобов’язав порушників здійснити перерахунок побутовим споживача.

Названі переможці

Названі переможці "Футбольної Сіверщини – 2019" 14:28

Головна футбольна подія року, в рамках якої вшанували кращих представників чернігівського футболу - "Футбольна Сіверщина – 2019" відбулась 11 грудня.

Восьмі

Восьмі "Розумовські зустрічі" зібрали експертів з усієї України та із закордону 14:17

Близько 80 науковців, освітян, представників органів влади, громадськості, в тому числі з Білорусі, Польщі, США та різних куточків України зібралися сьогодні у Чернігові на традиційну міжнародну науково-практичну конференцію «Розумовські зустрічі».