Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 листопада, 06:31:43

Міська рада затвердила звіт про виконання міського бюджету за 2011 рік

29.02.2012   20:22

Після затвердження порядку денного 18-ї сесії Чернігівської міської ради 6 скликання, яка відбулась 29 лютого, депутати заслухали звіт заступника міського голови-начальника фінансового управління Віктора Бистрова “Про виконання міського бюджету за 2011 рік”.

За інформацією фінансового управління міської ради за минулий рік до загального та спеціального фондів міського бюджету зараховано 868,9 млн. грн., що складає 96,4% призначень звітного періоду. В тому числі: до загального фонду – майже 743,4 млн. грн., до спеціального фонду – 125,5 млн. грн.

У минулому році до міського бюджету отримано з державного бюджету дотації вирівнювання у сумі понад 125 млн. грн., що на 13,3 млн. грн., або 11,9%, більше від обсягів минулого року.

Обсяг отриманих субвенцій з Державного бюджету України склав понад 289 млн. грн., або 93%, до річних призначень, у тому числі: до загального фонду міського бюджету – 234,7 млн. грн., до спеціального фонду міського бюджету – 54,5 млн. грн.

Річний розрахунковий показник Міністерства фінансів України за власними та закріпленими доходними джерелами забезпечено на 102,8%.

Протягом 2011 року від податку на доходи фізичних осіб, який займає домінуючу позицію у ресурсному забезпеченні міського бюджету, отримано 272 млн. грн. Плановий показник 2011 року виконано на 92,7%. Порівняно з минулим роком надходження збільшились на 38 млн. грн.

За 2011 рік на фінансування видатків загального фонду міського бюджету спрямовано 735,6 млн. грн., що забезпечило виконання показників видаткової частини міського бюджету на 96% планового обсягу бюджетних асигнувань. Видатки спеціального фонду бюджету протягом минулого року складають понад 109,9 млн. грн.

За підсумками звітного періоду забезпечено виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ та здійснено розрахунки за фактично спожиті бюджетними установами енергоносії та комунальні послуги. Наприклад, протягом року на оплату праці працівників бюджетних установ направлено 348,6 грн. коштів загального фонду міського бюджету, що становить 69,7% видаткової частини міського бюджету.

Зокрема, для забезпечення харчування дітей пільгових категорій, повністю або частково звільнених від плати за харчування, забезпечення харчуванням учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів, сплати 50% харчування дітей в дошкільних навчальних закладах за рахунок коштів міського бюджету та на організацію оздоровлення влітку у пришкільних таборах з денним перебуванням протягом 2011 року спрямовано майже 13,5 млн. грн.

Крім того, на утримання установ охорони здоров’я за минулий рік спрямовано коштів міського бюджету понад 183,3 млн. грн., зокрема: на медикаменти пільговим категоріям населення – понад 1,4 млн. грн., на забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет – 5,1 млн. грн., на надання послуг з пільгового протезування ветеранам та інвалідам ВВв та іншим категоріям громадян згідно з чинним законодавством станом на 1 січня 201 року спрямовано 278,8 тис. грн., що на 8,9% більше за відповідний показник минулого бюджетного року.

На оздоровлення дітей з малозабезпечених сімей, зокрема, у відділенні дитячого оздоровлення санаторного типу “Дружба” Чернігівської міської лікарні № 1 та “Центрі медико-соціальної реабілітації дітей інвалідів “Відродження”, за звітний період спрямовано понад 887,5 тис. грн.

Також, малозабезпеченим верствам населення виплачена матеріальна допомога на загальну суму – 149 тис. грн.

Депутати міської ради схвалили звіт про виконання міського бюджету за 2011 рік, а також внесли зміни та доповнення до рішення міської ради “Про міський бюджет на 2012 рік”.
 

Останні новини Чернігівщини

Сновська поліція повернула жителю райцентру скутер, вкрадений злодієм

Сновська поліція повернула жителю райцентру скутер, вкрадений злодієм 15:35

Правоохоронці Сновського відділення поліції днями вилучили скутер «Хонда», який у вересні зник з двору місцевого жителя.

Чернігів: рятувальники надали допомогу в ліквідації наслідків ДТП

Чернігів: рятувальники надали допомогу в ліквідації наслідків ДТП 14:47

19 листопада о 12:07 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, яка трапилась на перехресті вулиць П'ятницької та С. Русової.

До 4 років 6 місяців позбавлення волі засуджено чоловіка за пограбування

До 4 років 6 місяців позбавлення волі засуджено чоловіка за пограбування 14:37

Під час судового розгляду прокурором Чернігівської місцевої прокуратури доведено, що 22.10.2018, у вечірній час, місцевий житель, знаходячись в приміщенні кухні власної квартири, розташованої в одному з будинків по проспекту Миру у м. Чернігові, у ході розпивання спиртних напоїв зірвав з шиї свого гостя золотий ланцюжок із хрестиком загальною вартістю майже 10 тисяч гривень.

За десять місяців 2019 року по Чернігівщині сплачено 12,6 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

За десять місяців 2019 року по Чернігівщині сплачено 12,6 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 13:57

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками за десять місяців 2019 року сплачено 8,7 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

В Десні вчилися долати водну перешкоду в екстремальних умовах

В Десні вчилися долати водну перешкоду в екстремальних умовах 13:47

В селищі Десні військові піхотинці навчалися долати водну перешкоду на бойовій техніці, зокрема БМП-1 та БМП-2.