Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 21:11:55

Олександр Соколов в гостях у Клубу молодого політолога

29.02.2012   09:37Агенцiя

На зустріч Клубу молодого політолога 28 лютого в експертному клубі Чиста політика завітав Олександр Соколов. Чернігівський міський голова розповів про досягнення та перспективи розвитку Чернігова, як потрапив у політику, плани у 2012 році та свою нову дружину. Не обійшлося без питань про Toyota Camry, роботу ЧернігівБудІнвесту та проблем ЖКГ.

Розпочинаючи зустріч, Олександр Володимирович коротко розповів про досягнення та перспективи розвитку м. Чернігова та роботу міської ради 6 скликання. Міський голова відзначив позитивні зрушення в сфері автобудування, будівництва та надходжень до бюджету. В той же час негативною назвав ситуацію з підприємствами ВАТ "Чернігівське Хімволокно", ЗАТ "КСК "Чексіл" та ВАТ "Чезара". Серед реальних перспектив були названі ремонт скверу Богдана Хмельницького, побудова дитсадку на Масанах та спорудження льодового палацу. Роботу депутатів міської ради 6 скликання Соколов оцінив "більш позитивно", ніж їх попередників і висловив свою підтримку мажоритарній складовій виборів.

Олександр Соколов дав зрозуміти, що брати участь у парламентських виборах 2012 він не планує. "Я обирався мером... і не уявляю себе народним депутатом України" - зазначив міський голова. В той же час, розповідаючи про те, як потрапив у політику, Олександр Володимирович згадав, що планував бути викладачем фізики, а його долю вирішило політбюро і направило працювати в районний комітет комсомолу.

Одне з найгарячіших питань зустрічі стосувалося нового представницького авто Тоуоtа Саmrу, яке меру передали в користування місцева організація афганців. За словами Соколова Тойоту організація отримала від автосалону у подарунок і правління вирішило передати її в користування міському голові, який очолює організацію вже 20 років. Розповів Олександр Володимирович і про долю своєї попередньої автівки - 10 річної Skoda Octavia. Виявилося, що цю машину Олександр Соколов отримав в користування від підприємства "Хімволокно" і досі іноді користується нею.

Відповідаючи на інші питання журналістів, міський голова зазначив, що особисто не проти прозорості земельних операцій в міській раді, але механізм має бути врегульований юридично. В той же час Соколов впевнений в доцільності і ефективності існування КП "ЧернігівБудІнвест" і наголосив, що маніпуляції з землею - "Не пройдуть!".

 Щодо встановлення електронної системи голосування в міський раді, то за словами міського голови найближчим часом будуть прийняті відповідні рішення і оголошений тендер. Чи підтримує Соколов прозоре поіменне голосування в новій системі залишилось незрозумілим.

Також під час зустрічі були розглянуті проблемні моменти транспортних питань. У свою чергу, мер запевнив, що до 2014 року будуть впровадженні нові транспортні схеми, а також переглянуті концептуальні засади переміщення пасажирських автомобілів у місті.
Для багатьох несподіванкою стала новина про те, що Олександр Соколов одружився з киянкою. "Я дійсно одружився, але термін мого перебування в шлюбі незначний. Вона дійсно киянка, поки що... Але скоро вона буде чернігівчанкою. Просто вона вчителька, вона повинна відчитати і потім вона переїде в Чернігів. Вона приїзджає в Чернігів, коли у неї вікна..." - поділився з присутніми міський голова.

Наприкінці зустрічі Олександр Соколов подякував Клубу молодого політолога за можливість поспілкуватися з активною та свідомою молоддю і повідомив про готовність до співпраці та діалогу
 

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.