Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 листопада, 05:36:28

Експерти назвали головні загрози виборів в Чернігові

17.07.2015   17:28

Чернігівський політклуб обговорив події виборчої кампанії по 205 округу. Брудні технології, підкуп, загрози зриву, технічні кандидати – все це стало реальністю для чернігівських довиборів.

Громадські діячі та представники ЗМІ вказали на найбільші загрози виборів.

Ситуацію за тиждень до виборів описав голова чернігівського політклубу Олександр Рись. «Чернігів став ареною брудних технологій, підкупу і маніпуляцій. Всеукраїнський фактор робить напругу кампанії максимальною. Саме тому ми бачимо заборонені прийоми ведення агітації, продуктові набори, технології підкупу, а головне загрозу силового сценарію».

Олександр Рись назвав дві основні загрози виборів у Чернігові:

-  Зрив виборів. Найголовніша загроза, якій потрібно протидіяти спільними зусиллями громадськості і правоохоронних органів. В усіх конфліктних ситуаціях ми бачимо присутність спортивних молодиків, ми бачимо якісь дивні замінування, є заяви про присутність в місті завезених бойовиків і тітушок. Все це створює реальну загрозу проведенню виборів.

-  Підкуп виборців. Продуктові набори викликали обурення усієї України. Правоохоронні органи мають оперативно реагувати на усі факти підкупу.

До дискусії долучились громадські діячі та представники ЗМІ Чернігова.

Зокрема, гарячою темою стало нічне блокування автомобіля з грошима і набоями. Команда Корбана звинувачує штаб Березенка в підкупі виборців. В той же час, представники Березенка кажуть, що це зовсім не їх автомобіль і вони не мають до нього ніякого відношення. Експерти відзначили бездіяльність міліції в даній ситуації.

Учасники зустрічі засудили брудні технології та закликали кандидатів в депутати не допустити силового сценарію на виборах.

Останні новини Чернігівщини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини 16:38

Шляхи трансформації Батуринської спеціальної школи-інтернату обговорили 11 листопада на черговому засіданні робочої групи з координації та контролю за реалізацією проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади 16:27

12 листопада відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави 16:14

На позачерговому сесійному засіданні Чернігівської міської ради сьогодні, 12 листопада, депутати прийняли звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та Народних депутатів України, обраних від Чернігівської області.

Як організувати роботу ОТГ після виборів?

Як організувати роботу ОТГ після виборів? 16:08

Про перші кроки громад після виборів йшлося під час семінару, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків 15:07

До бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини у жовтні 2019 року сплачено 942,4 млн грн податків та зборів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року простежується збільшення суми на 6 відс. або на 54,9 млн гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини