Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 10:59:55

До правоохоронних органів Чернігова постійно надходять заяви про скупку голосів виборців

14.07.2015   11:39Агенцiя

Один із заявників розкрив шахрайську схему. За його словами, до нього звернулася знайома з пропозицією заробити на виборах на посаді агітатора.

Коли він прийшов за вказаною його знайомою адресою, то зустрівся з молодим чоловіком на ім'я Олексій. Цей молодий чоловік запропонував йому заробити 1000 гривень, якщо той принесе йому підписи та персональні дані 10 осіб, які підтвердять свою згоду проголосувати за 400 гривень за одного з кандидатів.

Нагадаємо, що відповідно до положень частини 2 статті 160 Кримінального кодексу України, пропозиція або обіцянка надання виборцю неправомірної вигоди за голосування за окремого кандидата на виборах є кримінальним правопорушенням.

Крім того, в Чернігові працює громадянська ініціатива «СТОП ПІДКУП», і будь чернігівський виборець, якому пропонують купити його голос, може зателефонувати на «гарячу лінію» за телефоном: 0800509101 і повідомити про факт підкупу за винагороду від 500 до 20 000 гривень.

PR

Останні новини Чернігівщини

Які дороги ремонтували цього року на Чернігівщині. ВІДЕО

Які дороги ремонтували цього року на Чернігівщині. ВІДЕО 10:59

Сезон активних дорожніх робіт уже закінчився. Всі заплановані проєкти практично реалізовані, далі — роботи виключно в режимі аварійної ліквідації. Куди спрямували кошти — поінформував на брифінгу в облдержадміністрації начальник Управління капітального будівництва ОДА Андрій Тишина.

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні 10:42

Гурт «Бойовий акорд» 169 навчального центру з селища Десна Чернігівської області став переможцем 5-го Міжнародного фестивалю військової авторської пісні в рамках проекту «І все-таки ми там були!».

Служба зайнятості навчає консультантів роботодавця

Служба зайнятості навчає консультантів роботодавця 10:10

Влітку в державній службі зайнятості стартував новий проект – інститут консультанта роботодавця. Щоб опанувати нові методи надання послуг роботодавцям, 18 листопада в Чернігівському обласному центрі зайнятості розпочато дводенний тренінг для фахівців служби зайнятості, які працюватимуть консультантами роботодавців. Навчання проводить доцент кафедри психології та соціальної роботи Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості Людмила Бегеза.

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання 09:39

Питання, які виносяться на розгляд сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання, затвердила погоджувальна рада. Пленарне засідання сесії відбудеться 28 листопада.

Голова ОДА провів робочу зустріч з новим прокурором області

Голова ОДА провів робочу зустріч з новим прокурором області 09:24

Голова Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко сьогодні зустрівся з новопризначеним прокурором області Андрієм Парусовим.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини