Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 01:58:02

Перспективи об’єднання територіальних громад у Чернігові вивчатиме робоча група

12.06.2015   09:14Агенцiя

У Чернігові створено робочу групу з вивчення питання щодо об’єднання територіальних громад. Відповідне розпорядження підписав міський голова Олександр Соколов.

Він особисто очолив робочу групу, що створена на виконання Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад". Також до її складу увійшли заступники міського голови, секретар міської ради, представники депутатських корпусів Чернігівської міської ради та обох районних у місті рад, керівники профільних структурних підрозділів міськради.

На переконання секретаря міської ради Владислава Кухаря, варто ретельно опрацювати проблему саме в площині Чернігова і Чернігівщини. «Нам може виявитися непідходящим досвід інших регіонів, тож потрібно все добре прорахувати, перш ніж приймати якість кардинальні рішення. Однак і затягувати процес ми не будемо, адже це стосується можливостей і фінансового ресурсу нашої громади», - коментує керівник.

У своїй діяльності робоча група керуватиметься постановою Кабінету Міністрів України "Про затвердження Методики формування спроможних територіальних громад".

Останні новини Чернігівщини

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА 16:44

На сьогоднішній нараді з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів ЦОВВ голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко окреслив низку питань, на які слід звернути особливу увагу.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 14:48

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради 13:16

11 листопада у сесійній залі міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Перекриття вул. 1-го Травня для ремонту триватиме ще тиждень 13:00

У Чернігові перекриття руху автотранспорту по вул. 1-го Травня (від вул. Седнівської до перехрестя з вул. Генерала Бєлова) продовжено до 20.00 год. 17 листопада.

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру 12:48

Заслужена артистка України Руслана Якобінчук(мецо-сопрано) 10 листопада виступила на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини