Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 березня, 15:57:08

Робоча комісія продовжує вивчати питання Вузлової лікарні станції Чернігів Південно-Західної залізниці

05.05.2015   16:07

5 травня секретар Чернігівської міської ради Владислав Кухар провів чергове засідання робочої комісії з попереднього розгляду та вивчення питання про прийняття з державної у комунальну власність територіальної громади міста Чернігова цілісного майнового комплексу державного закладу «Вузлова лікарня станції Чернігів Південно-Західної залізниці».

Нарада відбулась у приміщенні залізничної лікарні за участю головного лікаря та представників колективу цього медичного закладу, начальників управлінь та відділів міськради, а також депутатів міської ради. Всі члени робочої комісії обстежили цілісний комплекс лікарні, оглянули та оцінили її стан.

«На даний час члени комісії вивчають всю документацію, тільки після цього міська влада може робити якісь висновки. Сьогодні всі ми змогли впевнитись, що будівля лікарні, обладнання та весь інвентар в дуже поганому стані», - повідомив секретар міської ради В. Кухар. Також висловив занепокоєння щодо ситуації з виплатою заробітної плати працівникам залізничної лікарні, яку вони не отримують з початку поточного року. У зв’язку з цим, з 5 травня медперсонал оголосив про безстроковий страйк.

Під час обговорення члени комісії висловили сподівання, що завдяки співпраці міської влади з громадськістю дане питання буде вирішено позитивно і жоден з медичних працівників не залишиться без робочого місця.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини