Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 04:13:48

Представників однієї “громадської організації” не пропустили на збори іншої?

03.02.2012   10:46

Так повідомили представники “Команди Демократичного Альянсу”. Цікавий підпис…

І цікаве інтернет-посилання на інформаційний ресурс цієї структури. Де на одній сторінці це громадська організація, на іншій – політична партія.

Далі ще цікавіше. У своєї заяві “Влада мовчки спостерігала, як перевізник блокує облраду” повідомляється, що “Про зустріч завчасно було сповіщено представникам ЗМІ та громадськості”. Знову певна підміна понять – про сам захід офіційно не повідомлялося – анонсувався лише захід для ЗМІ – прес-конференція. Не круглий стіл, не семінар, а саме захід для мас-медіа.

Якщо у “Демократичного альянсу” існує власна газета, або журнал і журналістів цього видання не пустили на прес-конференцію – це вже питання не тільки до організаторів, але і до органів влади.

Куди не потрапила “Команди Демократичного Альянсу”? У інформації, яку “Демократичний альянс” розповсюдив для преси повідомляється, що “відбулася зустріч перевізників-монополістів Чернігова та представників влади”. Знову факти говорять інше. Звертаємося до інформаційного ресурсу Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників і з’ясовується, що 2 лютого відбувся в Чернігівський області збір регіонального відділення ВААП. Тобто збори громадської організації, яка сама вирішувала кого запрошувати, а кого ні. Так представники влади та народні депутати були запрошені. Бо кожна громадська організація у своїй діяльності лобіює власні інтереси, які виходять з її статутної діяльності.

Далі цікава цитата – “Зрозуміло, що Чернігівські перевізники-монополісти бояться питань громадськості, але зовсім не зрозуміло куди в той час, коли в приміщенні державної установи фізично не допускають одних та вибірково пускають інших, дивляться присутні можновладці, а це наші депутати ВРУ Андрос, Маньковский, Шкіря, заступник голови облради Мельничук, міський голова О. Соколов та інші.”.

Тобто заздалегідь “Демократичний Альянс” збирався задавати питання. Які? Мабуть, це були питання, які вже неодноразово ставилися і на значну кількість яких ще немає відповідей, які задовольнили би громадськість. Таким чином з’ясовується, що головна мета участі однієї громадської організації у зборах іншої – не вирішення питань, а звичайний піар.

Далі ще цікавіше.

Читаємо – “Кричущим фактом цієї зустрічі стало фізичне недопущення директором ДП “Пассервіс” В.Примак (за наявною інформацією це автобусні маршрути № 2, 2а, 3, 5, 7, 9, 14, 16, 18, 19, 20, 20-А, 22, 28, 29, 31, 32, 34, 36, 43, 44, 46, 47 та №11, 12 Пассервіс-Люкс – спільна власність сім’ї Вакуленка) на зустріч представника управління внутрішньої політики ОДА, представників Експертної комісії по питанням транспорту громадської ради при ОДА, чотирьох перевізників (неугодних) та намагалися не допустити деяких журналістів.”.

Мене зацікавив факт згадування про “чотирьох перевізників (неугодних)”. Цікаво – чи є ці перевізники членами Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників? Якщо ні, то їх намагання потрапити до зали, де проходили збори регіонального відділення ВААП нагадують звичайну провокацію.

В тому самому повідомленні, яке отримали ЗМІ від “Демократичного Альянсу” є така інформація. Дослівно “Трохи більше ніж через півроку відбудуться вибори до ВРУ, ОБЕРИ СВОГО ГЕРОЯ!”. Знову згадуємо, що “Демократичний Альянс” нещодавно став політичною партією. Навіщо у своїй політичний діяльності використовувати громадські організації та їх риторику? Посилатися про недопущення “представників Експертної комісії по питанням транспорту громадської ради при ОДА”? Питання є.

І ще одне. Цей матеріал написано не з метою зупинити обговорення транспортних проблем Чернігова та області, фактів порушення підприємствами-перевізниками. Навпаки. Лобіювати інтереси громади потрібно! Але не потрібно використовувати приводом для лозунгів та політичної діяльності.

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.