Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 12:13:49

Відбулося чергове засідання виконкому Ніжинської місьради

16.01.2015   12:28

15 січня відбулось засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради під головуванням Анатолія Лінника.

На порядок денний винесено 8 проектів рішень, а саме: про затвердження подання щодо внесення змін до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі; про погодження матеріалів судової будівельно-технічної експертизи; про надання дозволу на переобладнання, перепланування у житлових будинках та квартирах, оформлення технічної документації на збудовані будівлі; про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 230 від 02.10.2014р. «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 64 від 13.03.2014 р. «Про створення постійно діючої комісії для визначення стану зелених насаджень, розташованих на території міста й складання акту обстеження тих насаджень, що підлягають видаленню»; про затвердження переліку об’єктів для відбування покарання у вигляді громадських робіт та видів суспільно-корисних робіт особам, що отримали рішення суду, яке набрало законної сили в 2015 році; про надання дозволу на виготовлення за власні кошти проектно-кошторисної документації на підключення вулиць Небесної сотні, Братів Зосим та Гребінки до каналізаційної мережі міста; про створення позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії Ніжинсько-Куликівського обʼєднання міського військового комісаріату на 2015 рік; про організацію взаємодії по відбору кандидатів для вступу до вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України з числа цивільної молоді та призову на військову службу за контрактом у 2015 році.

У «різному» члени виконавчого комітету Ніжинської міської ради розглянули ще 8 питань.

Всі проекти рішень прийнято.

Останні новини Чернігівщини

Лучники Чернігівщини гідно виступили на змагання відкритого чемпіонату області зі стрільби з лука в приміщенні

Лучники Чернігівщини гідно виступили на змагання відкритого чемпіонату області зі стрільби з лука в приміщенні 11:41

У Чернігові відбулися дводенні змагання відкритого чемпіонату Чернігівської області зі стрільби з лука в приміщенні. На відкритий чемпіонат області приєднались учасники і з інших регіонів – близько 80 спортсменів від наймолодших до ветеранів стрільби з 5 областей України.

Рибництво мовою цифр

Рибництво мовою цифр 11:35

Чернігівщина має значний потенціал для створення значної кількості невеликих рибницьких та аквакультурних господарств, які зможуть вирощувати товарну рибу, займатись штучним відтворенням водних біоресурсів та надавати рекреаційні послуги.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:31

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Проведено обласний семінар завідувачів музеїв закладів освіти

Проведено обласний семінар завідувачів музеїв закладів освіти 10:32

15 листопада у Чернігові в комунальному позашкільному навчальному закладі «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» відбувся спільний з Українським інститутом національної пам’яті науково-практичний захід.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:23

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 17 листопада до 8:00 18 листопада 2019 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини