Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 10:54:39

Валерій Давиденко провів зустріч з депутатською групою в Чернігівській обласній раді "Аграрії і підприємці"

06.11.2014   13:17Агенцiя

6 листопада 2014 року Валерій Давиденко провів зустріч депутатською групою «Аграрії і підприємці» в Чернігівській обласній раді.

 До її складу входять  16 депутатів, які представляють інтереси агропромислового сектору регіону.

Відкриваючи засідання, голова депутатської групи Арсен Дідур зазначив: «Створення депутатської групи «Аграрії і підприємці» в облраді було сприйняте як якесь унікальне явище.  Адже в жодній облраді немає аграрно-селянських груп. Навіть у Верховні Раді такої групи не  має і давно не було. Багато хто задається питанням: невже аграрії та селяни змогли об’єднатись. Так, змогли. Сьогодні, як ніколи, час аграріям та селянам об’єднувати зусилля для спільного вирішення проблем».

У свою чергу заступник голови облради Валентин Мельничук підкреслив, що  сьогодні у владі є люди, які не бачать перспектив розвитку області: промисловості, аграрного сектору, соціальної сфери. Тому вкрай необхідна потужна депутатська група в обласній раді, яка була б спроможною вирішувати проблеми регіону. 

Валерій Давиденко зазначив: «Я впевнений, що єдино правильний підхід  – йти до людей, спілкуватися з ними, чути їхні проблеми. Зі свого боку, запевняю, що Верховній Раді України буду відстоювати інтереси своєї рідної Чернігівської області. Найперше, що  сьогодні потрібно –  реальна децентралізація. Нині бюджет області формується не в регіоні, а в Києві. Це неправильно. Податки мають залишатись на місцях для того, щоб місцева влада могла вирішувати проблеми регіону. Проблем на Чернігівщині вистачає. Наприклад, тут працює лише два хлібзаводи – Ніжинський і Прилуцький. Повноцінне виробництво хліба в регіоні – ось один із напрямів, який слід розвивати. Ми маємо створити умови, щоб мотивувати людей для початку бізнесу. Тоді будуть наповнюватись місцеві бюджети.  Тому я переконаний, що в обласній раді мають працювати депутати, які по-справжньому вболівають за рідний край. Я готовий допомагати обласному депутатському корпусу.  Ми спільно маємо довести, що Чернігівська область – це не депресивний регіон, як дехто говорить, а регіон, який може і буде успішно розвиватись».

Тетяна Михайленко

PR

Останні новини Чернігівщини

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні 10:42

Гурт «Бойовий акорд» 169 навчального центру з селища Десна Чернігівської області став переможцем 5-го Міжнародного фестивалю військової авторської пісні в рамках проекту «І все-таки ми там були!».

Служба зайнятості навчає консультантів роботодавця

Служба зайнятості навчає консультантів роботодавця 10:10

Влітку в державній службі зайнятості стартував новий проект – інститут консультанта роботодавця. Щоб опанувати нові методи надання послуг роботодавцям, 18 листопада в Чернігівському обласному центрі зайнятості розпочато дводенний тренінг для фахівців служби зайнятості, які працюватимуть консультантами роботодавців. Навчання проводить доцент кафедри психології та соціальної роботи Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості Людмила Бегеза.

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання 09:39

Питання, які виносяться на розгляд сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання, затвердила погоджувальна рада. Пленарне засідання сесії відбудеться 28 листопада.

Голова ОДА провів робочу зустріч з новим прокурором області

Голова ОДА провів робочу зустріч з новим прокурором області 09:24

Голова Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко сьогодні зустрівся з новопризначеним прокурором області Андрієм Парусовим.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:14

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 18 листопада до 8:00 19 листопада 2019 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини