Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 04:52:00

Екологічний транспорт треба розвивати

24.10.2014   15:36Агенцiя

У цьому переконаний кандидат у народні депутати України від округу №205 Анатолій Долеско. Щоб обговорити питання транспортної галузі, він зустрівся з колективом Чернігівського тролейбусного управління.

Реформування системи громадських перевезень та покращення їх якості особливо хвилює чернігівців. Потребу в цьому бачить і сам начальник Чернігівського тролейбусного управління Олег Коржов. Керівник наголосив, що держава сьогодні не виконує своїх зобов’язань щодо необхідного фінансування, а тому існують проблеми з постачанням та обслуговуванням рухомого складу.

Анатолій Долеско оглянув господарство тролейбусного управління та звернув увагу на занедбаністьмашин, що виходять на лінію. Сам же кандидат вбачає вихід із ситуації у здійсненні комплексних ефективних заходів.

— Я вважаю, що всі питання, які стосуються оновлення парку, придбання технічних механізмів для ремонту тролейбусів повинні вирішуватися централізовано, а їх фінансування необхідно здійснювати з бюджету міста, — підкреслив Анатолій Долеско. — Після децентралізації бюджету місто отримає необхідні кошти, за рахунок яких можна буде залучити додаткові ресурси, приміром, пільгове фінансування, для закупівлі нових тролейбусів та загального оновлення парку.

Анатолій Долеско зазначив, що розвиток електротранспорту повинен стати в державній політиці пріоритетним, адже він є екологічним видом транспорту.

PR

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».