Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 13:34:53

У Чернігові та області шукатимуть правду про кандидатів в депутати

03.09.2014   11:25

Справжнє полювання на чесну та правдиву інформацію про майбутніх народних обранців обіцяють представники Руху «Чесно» у Чернігові та області.

У вівторок, 2 вересня у Чернігові відбулася установча зустріч чернігівського відділення Громадського руху «ЧЕСНО». На ній координатор руху в області Павло Пущенко озвучив основні завдання на майбутні два виборчі місяці.

Так цього року рух «Чесно» буде акцентувати увагу на доброчесності партій та кандидатів мажоритарників. В першу чергу активісти будуть звертатися до партій з проханням відкрити списки кандидатів до їх затвердження на з’їзді та подання до ЦВК.

Також до партій висуваються такі вимоги: відкрити повні автобіографії кандидатів та повні майнові декларації за 2013, оприлюднити детальний фінансовий звіт партії за 2013 рік та за 5 днів до дня голосування оприлюднити деталізований проміжний фінансовий звіт про надходження коштів виборчого фонду партії та їх використання під час підготовки та проведення позачергових парламентських виборів (з даними станом на 10 день до дня голосування) та інформацію про джерела коштів, використаних для формування виборчої застави партії, а також забезпечити оприлюднення такої інформації кандидатами від партії в одномандатних округах. Крім того активісти «Чесно» будуть вимагати забезпечити підтримку народними депутатами України, які балотуватимуться кандидатами на позачергових виборах народних депутатів України, законопроекту № 4846.

Питання «Звідки гроші на кампанію?» та оприлюднення історії кандидатів в народні депутати не омине і кандидатів-мажоритарників. Від них також вимагатимуть фінансової прозорості та відкритості.

Складно довести свою доброчесність  буде тим кандидатам, хто голосував за закони 16 січня, учасникам різноманітних корупційних схем та розслідувань, адже щодо них рекомендації «Чесно» будуть звичайно «НЕ рекомендує».

Також Рух «Чесно» не тільки буде вимагати прозорості, а і проводитиме різноманітні заходи, під час яких інформуватиме виборців про кандидатів, їх діяльність та доброчесність.

Останні новини Чернігівщини

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько 12:45

14 листопада у Ніжинському міському Будинку культури відкрилася персональна виставка робіт молодої художниці ромської національності, члена Ніжинської асоціації ромів «ЗОР» Алени Сенько, за підтримки Посла толерантності ПРООН в Україні Золи Кондур.

"Слуга народу" виключила Антона Полякова із фракції 12:40

15 листопада фракція "Слуга народу" вирішила виключили народних депутатів Анну Скороход і Антона Полякова.

З місцевим ФМ РАДІО

З місцевим ФМ РАДІО "ОNE.ФМ" - Чернігів, Носівка, Бобровиця, Гончарівське, Парафіївка, Срібне 12:28

14 листопада на засіданні Національної ради визначено переможців конкурсу на мовлення на фм частотах у 6 населених пунктах області: м. Бобровиця, 88,9 МГц, смт Гончарівське, 90,7 МГц, м. Носівка, 91,3 МГц, смт Парафіївка, 90,2 МГц, смт Срібне, 101,7 МГц, м. Чернігів, 92,0 МГц − ТОВ «Студія «1.ФМ», м. Чернігів («Onefm»).