Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 05:01:07

Посол Латвії – на Чернігівщині

29.08.2014   08:11

28 серпня в області з робочим візитом перебуває Надзвичайний та Повноважний Посол Латвії пані Аргіті Даудзе. Спочатку вона завітала до обласної ради, де зустрілася з головою обласного представницького органу Миколою Звєрєвим та його заступниками – Олександром Кодолою і Валентином Мельничуком.

В ході зустрічі відбувся обмін думками щодо розвитку дружніх, партнерських стосунків між Латвією та Україною і Чернігівщиною, зокрема, а також стосовно суспільно-політичної ситуації, що склалася у зв’язку з воєнною агресією на сході нашої держави з боку Російської Федерації.

Голова обласної ради Микола Звєрєв висловив високоповажній гості та народу Латвії щиру вдячність за підтримку України в цей складний час і за допомогу в питаннях реформування органів місцевого самоврядування та організації територіальної системи влади. Також очільник представницької влади Чернігівщини подякував за сприяння в сертифікації та отриманні квот ЄС на продукцію вітчизняних виробників, позитивно оцінив латвійський досвід в питаннях енергозбереження.

Під час зустрічі пані Аргіті Даудзе висловила підримку Україні в боротьбі за свободу і її територіальну цілісність. Посол Латвії також зазначила, що її країна має намір відкрити своє Консульство в Чернігові, робота якого сприятиме поглибленню соціально-економічних та культурних зв’язків між двома державами. "Чим швидше в Україні будуть проведені реформи, тим швидше буде перемога" - наголосила дипломат.

Цього ж дня програмою перебування Надзвичайного та Повноважного Посла Латвії пані Аргіті Даудзе в регіоні передбачено ознайомлення з міжнародним пунктом пропуску для автомобільного сполучення «Сеньківка» та спілкування із журналістами.

Надзвичайного та Повноважного Посла Латвії пані Аргіті Даудзе під час візиту супроводжує голова обласної ради Микола Звєрєв.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».