Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 07:00:33

Будемо з хлібом!

29.08.2014   07:48

Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про зерно та ринок зерна в Україні» (щодо оптимізації формування зернових ресурсів України)» скасовано механізм формування регіональних ресурсів зерна.

В той же час, продовжує функціонувати більш ефективний механізм забезпечення стабільних цін на хліб, а саме – реалізація Аграрним фондом борошна за фіксованими цінами хлібопекарським підприємствам для виробництва хліба сортів масового вжитку.

Постачання хлібозаводам борошна здійснюватиметься за умови забезпеченості ПАТ «Аграрний фонд» продовольчим зерном пшениці та жита.

Саме тому в області проводиться активна робота щодо формування державних ресурсів зерна. Зокрема, контролюється хід виконання програми державних форвардних закупівель зерна, відповідно до контрактів, укладених товаровиробниками Чернігівської області з ПАТ «Аграрний фонд». Станом на 28 серпня на зернозберігаючі хлібоприймальні підприємства вже надійшло 20,5 тисяч тонн зерна або 72,2% від загального обсягу.

Хлібозаводами області отримано 2,9 тисяч тонн борошна, виробленого із зерна державного інтервенційного фонду.

– Зерно з державних резервів протягом року буде перероблено на борошно для хлібозаводів області, що дозволить підтримувати стабільну ситуацію на ринку хліба. Чернігівщина гарантовано буде забезпечена хлібом та хлібобулочними виробами. І їх ціна буде поміркована, - повідомив голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко.
 

Останні новини Чернігівщини

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА 16:44

На сьогоднішній нараді з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів ЦОВВ голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко окреслив низку питань, на які слід звернути особливу увагу.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 14:48

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради 13:16

11 листопада у сесійній залі міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Перекриття вул. 1-го Травня для ремонту триватиме ще тиждень 13:00

У Чернігові перекриття руху автотранспорту по вул. 1-го Травня (від вул. Седнівської до перехрестя з вул. Генерала Бєлова) продовжено до 20.00 год. 17 листопада.

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру 12:48

Заслужена артистка України Руслана Якобінчук(мецо-сопрано) 10 листопада виступила на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини