Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 04:55:21

У Києві пройшов з'їзд новоствореної Партії розвитку України. ВІДЕО

23.06.2014   09:22

На з'їзді були присутні 745 делегатів зі всіх областей України.

Чернігівську делегацію очолював екс-голова облради Анатолій Мельник. До складу делегації увійшли представники органів місцевого самоврядування та екс-керівники різних рівнів, таки, як Іван Коробко, Олег Шеремет, Віталій Голець, Юрій Беркут, Андрій Курданов та інші.

Неформальним куратором області на з'їзді був один з організаторів партії - екс перший заступник голови Чернігівської ОДА Станіслав Прокопенко.

Головою Національного комітету Партії розвитку України обрано народного депутата Юрія Мірошниченка. Виконавчий комітет партії очолив Сергій Ларін.

Заступниками голови Нацкомітету стали колишній голова Одеської ОДА Микола Скорик та позафракційна депутат Ірина Горіна.

Крім того, з'їзд затвердив програму і статут партії. Виступаючі неоднаразово підкреслювали, що нова партія не є структкрою лідерського типу і значну кількість у її лавах будуть мати жінки і молодь.

За словами Юрія Мірошниченка, партія планує взяти участь у наступний парламентських виборах і "стати стрижнем нової парламентської більшості".

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».