Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 жовтня, 06:56:53

І гряне ГРІМ на Чернігівщині

17.06.2014   15:32

Під час Майдану та Революції Гідності в Чернігівській області утворився Штаб національного спротиву. Але не будучи юридичною особою, це об’єднання не могло працювати в повній мірі.

Для того, щоб дії Штабу стали легітимними, а його члени більш захищеними, активісти зареєстрували Чернігівську обласну громадську організацію «Громадські ініціативи Майдану» або ГРІМ.

За словами «гучномовця» чернігівського Майдану Олександра Бондарєва діяльність нової організації буде спрямована на реалізацію другого етапу революції, а також допомагатиме президенту проводити люстраційні та інші потрібні для суспільства реформи та зміни.

Очолив це утворення активіст Йовенко Вадим. Під час презентації громадської організації він зазначив, що причин для офіційної реєстрації було декілька, але серед головних - легітимність та правоздатність, а також захист членів організації. У планах на майбутнє активістів – створення районних осередків та поширення діяльності ГРІМу на території всієї України.

Як зазначив ще один активіст майдану Олексій Корж, чиновників постійно потрібно контролювати. Бо як тільки громадськість десь пропустить, одразу зявляються корупційні схеми та повертаються старі звички. Саме цим і займатиметься ГРІМ.

Тож головними завданнями, які для себе ставить ЧОГО «ГРІМ» є:
-    не допустити контру, яка хоче зайти до влади
-    люстрація на місцях, не залишати тих, хто «замазався»
-    відстоювати народовладдя

«Ми будемо відстоювати інтереси народу. Бо влада – і є народ», - наголосив Олександр Бондарєв.

Організація ГРІМ зареєстрована 11 червня 2014 року. На сьогодні до організації ГРІМ увійшли 17 членів. Серед них студенти, громадські активісти, підприємці. Офіс ЧОГО «ГРІМ» знаходиться за адресою Комсомольська, 12.

Відповідаючи на запитання, організатори зазначили, що обласний штаб національного спротиву вже виконав свої завдання, ті, хто увійшли до ГРІМу, пройшли внутрішню люстрацію. І вони забралися для того, щоб продовжити справу революції.

У нового об’єднання є видання «Люстраційний бюлетень». Видавець і засновник якого Штаб національного спротиву. Головний редактором призначений Володимир Поліщук. До редколегії увійшли Василь Чепурний, Олександр Ясенчук і Володимир Поліщук. Бюлетень має наклад 10 тисяч екземплярів і розповсюджується безкоштовно. За словами головного редактора «Люстраційного бюлетеню» видання є унікальним і поки що єдиним в Україні.

За словами активістів нова організація відкрита до співпраці з громадськими організаціями, засобами масової інформації та громадянами.

Останні новини Чернігівщини

Як запікати гарбуз у духовці

Як запікати гарбуз у духовці 17:02

Когда хочется разнообразить привычное меню, на помощь приходят сезонные овощи. Запеченную тыкву можно подавать с зеленью в виде салата, с разными видами рассольного или мягкого сыра — как изысканную закуску, сделать с ней тосты или приготовить десерт.

Смачні рецепти вихідного дня: запечені яблука

Смачні рецепти вихідного дня: запечені яблука 16:51

Яблука смакують свіжі, а ще це чудова основа для десертів та смачних страв. Варто лише зробити кілька кроків і у вас готовий ароматний, корисний десерт. Тож давайте, приготуємо печені яблука на сніданок, на вечерю і на десерт.

Гороскоп на наступний тиждень 21-27 жовтня 16:22

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на тиждень з 21 по 27 жовтня 2019 року

20 жовтня - Міжнародний день кухаря і кулінара

20 жовтня - Міжнародний день кухаря і кулінара 09:23

Це не просто професія, багато хто і цілком справедливо називають це мистецтвом. Перші кухарі з’явилися на землі без сумнівів з появою самого людства, інакше як можна пояснити, що ми все ще не померли з голоду.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини