Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 жовтня, 01:10:10

Остаточне рішення буде прийнято на пленарному засіданні обласної ради

17.06.2014   07:33

16 червня голова обласної ради Микола Звєрєв провів робочу нараду щодо функціонування комунального закладу РЛП "Ялівщина".

У заході взяли участь керівник робочої групи з питань підготовки пропозицій щодо функціонування регіонального ландшафтного парку «Ялівщина», заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, члени постійної комісії з питань АПК, земельних відносин, екології та природних ресурсів обласної ради та її голова Арсен Дідур, члени Громадської ради при облдержадміністрації, керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Сергій Фесенко, відповідальні працівники обласної ради, представники громадськості та ЗМІ.

Оскільки на порядок денний двадцятої сесії обласної ради шостого скликання винесено питання про створення комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради», то на засіданні йшлося про структуру цього комунального підприємства обласної ради.

Присутні висловили свої пропозиції стосовно претендентів на посаду керівника закладу, створення наглядової ради та визначали напрямки подальшої діяльності комунального підприємства.

За результатами обговорення учасники засідання дійшли висновку, що остаточне рішення з цього питання буде прийнято на пленарному засіданні обласної ради.
 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні співпрацюють з автошколами Чернігова

Патрульні співпрацюють з автошколами Чернігова 15:48

В Україні набирає обертів проект «Випробуй у безпеці», орієнтований на профілактику керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Кар'єра і навчання разом з Рейкарц

Кар'єра і навчання разом з Рейкарц 14:01

Саме це пропонували в Чернігові під час презентації національної мережі готелів та ресторанів Reikartz Hotel Group її представники.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:46

З 01.10.2019 р.здійснюється моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ.

Поліція закликає громадян добровільно роззброїтися в рамках місячника добровільної здачі зброї

Поліція закликає громадян добровільно роззброїтися в рамках місячника добровільної здачі зброї 13:43

Уникнути кримінальної відповідальності жителі Чернігівщини можуть в разі звернення до поліції та добровільної здачі незареєстрованої вогнепальної, холодної зброї, набоїв та вибухівки.

Неправдиві повідомлення про вибухівку тягнуть кримінальну відповідальність за законом

Неправдиві повідомлення про вибухівку тягнуть кримінальну відповідальність за законом 13:32

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом завідомо неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян за ч.1 ст.259 КК України.