Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 13:41:26

Як чернігівські активісти проривалися до обласного воєнкома в госпіталь

21.05.2014   12:11Агенцiя

«Правий Сектор» та Самооборона сьогодні, 21 травня, вирішили провідати на лікарняному обласного воєнкома Костянтина Нікуліна та його заступника у військовому госпіталі (розташований біля храму Михайла і Федора).

Нагадаємо, що за результатами громадського та журналістського розслідувань, четвертий день триває перевірка роботи обласного військкомату. «За нашою інформацією, спеціальна комісія Міноборони та військова прокуратура перевіряють роботу керівництва відомства. Обласний воєнком Костянтин Нікулін разом зі своїм заступником терміново пішли на лікарняний»,- повідомляє прес-служба «Правого сектору».

Також висувалися підозри в саботажі призивної кампанії, зв'язкам з російською розвідкою (Брянський воєнком особистий друг пана Нікуліна) та фінансових махінаціях.

О 10:20 колона молодиків з «Правого Сектору» підійшла до госпіталю, але їх відмовилися пускати, виникла невелика бійка, дорогу перегородили правоохоронці.

Правоохоронці відмовлялися пропускати «Правий Сектор», так як військовий госпіталь - це режимний об’єкт.

До представників «Правого Сектору» та ЗМІ вийшов начальник госпіталю,  полковник Слісаренко, та роз’яснив громаді, що у Нікуліна бронхіт, але завтра, 22 травня, його лікарняний закінчується. Загалом у госпіталі Нікулін провів 9 днів.

Начальник госпіталю пообіцяв відправити людину, яка б дізналася, чи может зараз Нікулін вийти до громади та поспілкуватися або чи можуть представники «Правого Сектору» піднятися до пана Нікуліна.

Трохи пізніше виникла невелика бійка між «Правим Сектором» та охороною госпіталю, через журналістку з каналу СТБ. А саме тому, що охоронці госпіталю відмовилися пускати її на територію.

Представники «Правого Сектору» та Самооборони вирішили не чекати допоки Нікулін вийде до них, а самостійно пішли його шукати у госпіталі. Начальник медичної установи запропонував представникам «Правого Сектору» та ЗМІ пройти до свого офісу, щоб там зустрітися з Костянтином Нікуліним.

О 10:45 Нікулін вийшов до громади. Під час розмови з громадою, на питання журналістів «Чи звертався обласний військовий комісаріат до Міністерства оборони?», Нікулін сказав, що нікуди не звертався. Але командування 13 батальйону написали листа зі списком бойового комплектування територіальних батальйонів. З цим листом зверталися до ОДА, але гроші не були надані.

Нікулін зауважив, що від держави отримали гроші лише на перевезення.

Об 11:25 закінчилася зустріч з обласним воєнкомом Костянтином Нікуліним. Представники «Правого Сектору» та Самооборони спокійно покинули територію госпіталю.

Чернігівщина: події і коментарі

Останні новини Чернігівщини

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб 11:44

18 листопада о 19:55 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу в палаті № 13 інфекційного відділення Комунального некомерційного підприємства "Чернігівська обласна дитяча лікарня" Чернігівської обласної ради, що в обласному центрі.

Від початку року землевпорядники надали населенню 838 тис. адміністративних послуг

Від початку року землевпорядники надали населенню 838 тис. адміністративних послуг 11:28

Від початку 2019 року землевпорядники Чернігівської області надали населенню 838 тис. адміністративних послуг. З цієї кількості 796,3 тис. послуг надано на безоплатній основі.

Представлено проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік

Представлено проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік 11:09

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада підтримав проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік.

Які дороги ремонтували цього року на Чернігівщині. ВІДЕО

Які дороги ремонтували цього року на Чернігівщині. ВІДЕО 10:59

Сезон активних дорожніх робіт уже закінчився. Всі заплановані проєкти практично реалізовані, далі — роботи виключно в режимі аварійної ліквідації. Куди спрямували кошти — поінформував на брифінгу в облдержадміністрації начальник Управління капітального будівництва ОДА Андрій Тишина.

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні 10:42

Гурт «Бойовий акорд» 169 навчального центру з селища Десна Чернігівської області став переможцем 5-го Міжнародного фестивалю військової авторської пісні в рамках проекту «І все-таки ми там були!».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини