Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 06:49:04

Яндекс вивчив запити чернігівців про вибори і кандидатів у Президенти

19.05.2014   13:11Агенцiя

Цієї весни українці задали Яндексу майже мільйон запитів про вибори*. Із них близько 13 тисяч ― із Чернігова та області. Найбільше запитів надійшло протягом першого тижня квітня — тоді чернігівці спитали про вибори 2,7 тисячі разів.

Мешканці Чернігівщини, як і решта українців, цікавилися актуальним списком і рейтингами кандидатів у Президенти, шукали сайт ЦВК, хотіли прочитати текст Закону “Про вибори Президента України”.

Якщо говорити про кандидатів на пост президента, то за березень і квітень від користувачів Яндекса з Чернігівщини надійшло близько 20 тисяч запитів із конкретними прізвищами претендентів. Чернігівцям була цікава будь-яка інформація про кандидатів, але насамперед вони хотіли ознайомитися з їхніми біографіями і передвиборчими програмами, знайти фотографії та відеозаписи виступів, а також акаунти у соцмережах.

Частина запитів стосувалася різноманітних скандалів та особистого життя претендентів на президентське крісло ― користувачі шукали відомості про національність, родичів, бізнес і власність кандидатів: [розмова тимошенко з шуфричем], [уся нерухомість порошенко], [сім'я олега ляшка].

У Чернігові й області найбільшу кількість запитів користувачі задали про Олега Ляшка. На другому місці Юлія Тимошенко, а за нею ідуть Дмитро Ярош та Петро Порошенко. Про інших кандидатів мешканці Чернігівщини запитували у кілька разів рідше.

Топ-10 кандидатів, про яких чернігівці запитували найчастіше:

Олег Ляшко
Юлія Тимошенко
Дмитро Ярош
Петро Порошенко
Олег Тягнибок
Ольга Богомолець
Юрій Бойко
Анатолій Гриценко
Михайло Добкін
Петро Симоненко
За даними пошуку Яндекса, березень-квітень 2014

Цікаво, що “чернігівський” рейтинг за кількістю запитів досить відрізняється від такого ж списку по всій Україні. Так, у загальному пошуковому топ-10 на першому місці розташувалася Юлія Тимошенко, на другому і третьому – Дмитро Ярош та Олег Ляшко, а Петро Симоненко взагалі не увійшов до десятки.

Варто зазначити, що велика кількість пошукових запитів про кандидата свідчить лише про інтерес користувачів до цієї людини і не обов'язково означає, що цей претендент має більше шансів перемогти у виборах.

Що ще запитували українці про кандидатів у Президенти України**:

- астрологи о рейтинге регионала добкина ― что говорят о нем звезды
- кандидат в президенты тигипко вел агитацию гибко
- порошенко сказав, що не говорив
- ляшко заявил что все зрадныки
- почему не показывают добкина
- почему порошенко в рясе
- чому в тягнибока червоні очі
- почему у тимошенко расхристана коса
- принцесса на горошине юля тимошенко
- фото царева и тигипко с яйцом
- ярош брат добкіна

* Враховано запити із словами “вибори”, “кандидат”, “цвк” тощо, а також похідними від них українською та російською мовами за період з 1 березня до 11 травня.

** Дані пошуку Яндекса, авторське написання запитів збережено.

Компанія "Яндекс.Україна"

Останні новини Чернігівщини

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА 16:44

На сьогоднішній нараді з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів ЦОВВ голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко окреслив низку питань, на які слід звернути особливу увагу.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 14:48

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради 13:16

11 листопада у сесійній залі міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Перекриття вул. 1-го Травня для ремонту триватиме ще тиждень 13:00

У Чернігові перекриття руху автотранспорту по вул. 1-го Травня (від вул. Седнівської до перехрестя з вул. Генерала Бєлова) продовжено до 20.00 год. 17 листопада.

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру 12:48

Заслужена артистка України Руслана Якобінчук(мецо-сопрано) 10 листопада виступила на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини