Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 08:30:23

Міліцію Чернігівщини очолив Олег Демченко

19.03.2014   14:28

В Управлінні МВС України в Чернігівській області заступник Міністра внутрішніх справ України Микола Величкович представив особовому складу міліції Чернігівщини нового начальника - генерал-майора міліції Демченка Олега Михайловича.

В офіційному заході взяли участь голова Чернігівської обласної державної адміністрації Володимир Івашко, голова обласної ради Микола Зверєв, прокурор області Володимир Стеценко, начальник Управління СБУ в області Олександр Довженко, голова Апеляційного суду області Садіг Тагієв. 

Також були присутні начальники структурних та територіальних підрозділів області, офіцерський склад обласного управління внутрішніх справ.

Заступник Міністра оголосив присутнім наказ МВС України, згідно з яким на посаду начальника Управління МВС України в Чернігівській області призначено генерал-майора міліції Олега Демченка. До цього він обіймав посаду начальника ГУМВС України в Харківській області.

Микола Величкович охарактеризував нового очільника чернігівської міліції як високопрофесійного, кваліфікованого спеціаліста та принципового керівника, який за роки служби в ОВС пройшов гідний шлях від оперативного працівника до начальника регіональної міліції.

Заступник Міністра окремо окреслив пріоритетні завдання, які сьогодні ставить керівництво держави та МВС перед органами внутрішніх справ та зазначив, що належне їх виконання сприятиме ефективній боротьби зі злочинністю та відновленню довіри населення до міліції.

Новопризначений керівник УМВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олег Демченко подякував керівництву МВС за довіру та запевнив, що зробить все можливе для зміцнення правопорядку в регіоні.

Голова Чернігівської обласної адміністрації Володимир Івашко в свою чергу підкреслив, що місцева влада завжди надає підтримку міліції в регіоні, адже боротьба зі злочинністю є спільною справою усіх гілок виконавчої влади.
 

Останні новини Чернігівщини

У Куликівській громаді відкрився сучасний ЦНАП європейського рівня

У Куликівській громаді відкрився сучасний ЦНАП європейського рівня 08:28

21 листопада у Куликівській об’єднаній територіальній громаді урочисто відкрили Центр надання адміністративних послуг, модернізований за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Новому часові - нові зміни: у фокусі уваги питання Ялівщини

Новому часові - нові зміни: у фокусі уваги питання Ялівщини 08:19

20 листопада відбулося засідання за круглим столом на тему «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина»: очікування та реальність». Його провів комітет Громадської ради при Чернігівській облдержадміністрації з реалізації Програми «Зелене намисто Чернігівщини».

Проєкт міського бюджету Чернігова на 2020 рік: основні цифри та тенденції

Проєкт міського бюджету Чернігова на 2020 рік: основні цифри та тенденції 08:08

Проєкт узгоджений з Законом України «Про державний бюджет на 2020 рік», прийнятим 14 листопада.

Сільськогосподарські угіддя повертаються у розпорядження держави

Сільськогосподарські угіддя повертаються у розпорядження держави 07:49

Земельним кодексом України передбачено, що правом на безоплатну приватизацію земель громадянин може скористатися лише один раз по кожному виду використання.

В Семенівці поліція викрила порушника, який автівкою зніс зупинку

В Семенівці поліція викрила порушника, який автівкою зніс зупинку 07:44

Група реагування патрульної поліції ідентифікувала дзеркало заднього виду, що лишилося на місці пригоди, і вийшла на водія-втікача.