Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 17:19:42

Міста-партнери Чернігова заявили про підтримку і готовність допомогти

04.03.2014   08:17

Керівники міст-партнерів Чернігова у сусідніх Росії та Білорусі, а також Західній Європі заявили про підтримку і готовність допомогти, у разі потреби. Про це під час спілкування із журналістами повідомив Чернігівський міський голова Олександр Соколов.

руки

руки

За його словами, він по телефону розмовляв із керівниками міст із Брянська, Митищинського району (Російська Федерація), які є офіційними партнерами Чернігова. "Всі хвилюються за ситуацію. Це приємно у моральному плані, що нас підтримують і хочуть допомогти. Ми, як ніхто, пов'язані родинними зв'язками, і не повинні воювати брат проти брата. Політики мають зробити все, щоб знайти порозуміння", - сказав О.Соколов.

Він додав, що слова підтримки також висловили представники польського Тарнобжега та ізраїльського міста Петах-Тіква. Окремі керівники заявили про готовність гуманітарної допомоги.

"Ми завжди дружили, і будемо намагатися зробити все, щоб не було протистояння між нашими народами", - зазначив Чернігівський міський голова.

В управлінні стратегічного розвитку і туризму міської ради повідомили, що на адресу міського голови також надійшов офіційний лист мера чеського міста Градець Кралове Зденека Фінка. Він висловив занепокоєння подіями в Україні і висловив слова підтримки у ці складні для всієї країни дні. З.Фінк заявив про готовність, у разі потреби, надання медичної місії, і висловив упевненість у стабілізації ситуації в Україні.
 

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини