Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 12:17:26

Інтрига в сесійній залі Чернігівської обласної ради. ОНОВЛЕНО

22.02.2014   18:26

22 лютого під час позачергової сесії Чернігівської обласної ради депутати прийняли відставку голови Анатолія Мельника та Івана Коробки

О 15.00 в сесійній залі депутати обласної ради зібралися, щоб обрати нового керівника. Почалося обговорення кандидатур на посаду нового голови. Цікаво, що в ході обговорення кандидатур, коли слово взяв представник майдану, прозвучала застереження, що якщо депутати не будуть голосувати так як слід, то "майдан" зайде і примусить.

Фракція "Батьківщина" в Чернігівській обласній раді запропонувала на цю посаду кандидатуру свого керівника Олександра Кодолу.

Представник позафракційних депутатів (колишньої фракції Партії регіонів) Валентин Запорощук запропонув на цю посаду кандидатуру Віктора Лазара.

В ході дискусій ударівець Віктор Лазар відмовився зняти свою кандидатуру на користь представника ВО "Батьківщини". На його адресу прозвучало звинувачення, що він порушує домовленності і вказівки від Турчинова.

Представники опозиції впевнені, що під час таємного голосування, буде обрана канидатура Віктора Лазара.

Після перерви Віктор лазар заявив, що знімає свою кандидатуру, але тільки на одне голосування. Тому депутати чекають на нові бюлетені та голосування.

 

Останні новини Чернігівщини

Лучники Чернігівщини гідно виступили на змагання відкритого чемпіонату області зі стрільби з лука в приміщенні

Лучники Чернігівщини гідно виступили на змагання відкритого чемпіонату області зі стрільби з лука в приміщенні 11:41

У Чернігові відбулися дводенні змагання відкритого чемпіонату Чернігівської області зі стрільби з лука в приміщенні. На відкритий чемпіонат області приєднались учасники і з інших регіонів – близько 80 спортсменів від наймолодших до ветеранів стрільби з 5 областей України.

Рибництво мовою цифр

Рибництво мовою цифр 11:35

Чернігівщина має значний потенціал для створення значної кількості невеликих рибницьких та аквакультурних господарств, які зможуть вирощувати товарну рибу, займатись штучним відтворенням водних біоресурсів та надавати рекреаційні послуги.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:31

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Проведено обласний семінар завідувачів музеїв закладів освіти

Проведено обласний семінар завідувачів музеїв закладів освіти 10:32

15 листопада у Чернігові в комунальному позашкільному навчальному закладі «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» відбувся спільний з Українським інститутом національної пам’яті науково-практичний захід.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:23

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 17 листопада до 8:00 18 листопада 2019 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини