Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 жовтня, 17:26:54

У Чернігові мешканці гуртожитку припинили голодування

23.12.2011   15:13Агенцiя

У Чернігові мешканці гуртожитку фабрики "Сіверянка", які оголосили голодування у міській раді, зараз повернулися до своїх домівок. Про це повідомив міський голова Олександр Соколов.

За його словами, міська рада виступить третьою стороною у врегулюванні конфлікту між мешканцями гуртожитку та його власником. Гуртожиток, у якому проживають близько 600 чернігівців, до цього часу, попри неодноразові звернення міської ради та прокуратури, не передано у комунальну власність міста.

"Ми дійшли до Верховного Суду, але власник гуртожитку був категорично проти і суд нам відмовив", - пояснив О.Соколов.

Свого часу 9-поверховий гуртожиток по вул. Малиновського був збудований трьома підприємствами легкої промисловості, але у 1994 році увійшов до статутного капіталу фабрики "Сіверянка". Працівники підприємства "Елегант", які проживають у гуртожитку, сплачували за проживання своєму підприємству, а воно розраховувалося з "Сіверянкою". Торік кожному мешканцю гуртожитку, який працює на "Елеганті" запропонували укласти договори. З 99 мешканців гуртожитку, які є співробітниками "Елеганта", 17 не уклали договорів. Через існування заборгованості власник відключив мешканцям 17 кімнат електроенергію.

Міський голова підкреслив, що вирішення господарського спору через погіршення умов проживання – вимкнення електрики – вважає просто не допустимим.

"Сьогодні зранку я спілкувався з жінками, потім заступник виїжджав разом з ними до гуртожитку. Електропостачання відновлено, у понеділок будемо остаточно вирішувати питання з укладенням угод. Юридична служба міської ради надасть необхідну допомогу", - зауважив керівник міста. Також він додав, що найбільш оптимальним варіантом вирішення проблеми є передача гуртожитку у комунальну власність міста.

 Синельник Ірина

Останні новини Чернігівщини

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови 15:02

21 жовтня у сесійній залі Прилуцькоїх міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі 14:56

Наприкінці минулого тижня на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій для представників економічних служб районів, міст та ОТГ відбувся семінар на тему «Регіональна політика як складова економічного розвитку області».

Оцінювали фізичну підготовленість населення

Оцінювали фізичну підготовленість населення 14:47

В області проходить щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення. Днями відповідний захід відбувся в Чернігові.

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1 11:18

Голи: Леднев, 81, Юрченко, 85 (з пенальті) - Дегтярьов, 17.

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року 11:05

Кодекс України з процедур банкрутства – це перший за часи незалежності України комплексний документ, що врегульовує всі процедурні питання банкрутства. Кодекс містить багато положень, що перекликаються зі світовими стандартами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини