Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 квітня, 17:22:51

“Оплоти” для Таїланду. ВІДЕО

22.12.2011   20:46Агенцiя

Десять харківських танків поїхали в Чернігів, а в 2012 році “малишевці” повинні зробити “Оплоти” для Таїланду.

Працівникам заводу Малишева виплатять борги із зарплати до кінця року. Це обіцяє керівник підприємства Микола Бєлов. Гроші планують одержати від Міноборони і від іноземних замовників. Сьогодні на заводі відвантажили 10 танків “Булат” для Чернігівської військової частини. А в наступному році почнуть виконувати великий контракт на поставку танків “Оплот” для Таїланду

Десять сучасних танків вишикувалися перед заводськими цехами. Їх сьогодні відправляють на Чернігівщину. За перетворення кожного старенького Т-64 в модернізований “Булат” Міноборони заплатило за 7 мільйонів гривень.
Микола Шевцов, начальник управління забезпечення Міністерства оборони України: “7 мільйонів – це та ціна, яка гідна тих робіт, які виконані на зразку. Тобто, на машині повністю проведена модернізація динамічного захисту, пасивного захисту, модернізація двигуна, на машині проведена модернізація комплексу управління озброєнням ”.

До червня наступного року відвантажать ще 9 “Булатів”. Далі Міноборони збирається замовляти більш сучасні “Оплоти”. Такі ж бронемашини почнуть виробляти і для Таїланду. Контракт, сума якого не розголошується, забезпечить завод роботою і грошима на 3 роки вперед, обіцяють чиновники.
Володимир Куратченко, заступник гендиректора ДК “Укроборонпром”: “За рахунок тих передоплат, які робляться за наступним контрактом, який буде робити в 2012, 2013 і, швидше за все, 2014 року завод Малишева. Це великий закордонний контракт з виробництва наступного покоління танків “Оплот” ”.

Уже з наступного року, обіцяє Володимир Куратченко, обсяги виробництва зростуть в 10 разів. Але для виготовлення “тайських” танків заводу необхідна певна підготовка – конструкторські доробки та нове обладнання. На це з держбюджету країни виділено 40 млн грн.
Микола Бєлов, виконуючий обов’язки гендиректора ДП “Завод ім. Малишева ”:“Ті гроші, які нам виділені Кабміном на підготовку виробництва, вони дозволять нам закупити обладнання, яке вивільнить близько 50-ти чоловік і ми, природно, будемо направляти вивільнюваних людей на ті ділянки, які на даний момент залишаються вузькими ”.

Але цього мало, каже керівник заводу. Для нормального виконання замовлень не вистачає 250 осіб – переважно верстатників. Зараз на заводі працюють в основному пенсіонери, молодь йти не хоче через проблеми із зарплатою, визнаються “малишевці”.
Іван, слюсар ДП “Завод ім. Малишева ”:“Раніше ми випускали 3 в день. А тепер вже не ті люди. Залишилися одні пенсіонери – молоді нема. Ніхто не йде в зв’язку з зарплатою. – А що з зарплатою? – Якщо б зарплату давали, молодь пішла б, навчили і все це б продовжилася робота ”.

Підприємство заборгувало своїм робітникам за два останні роки 24 мільйони гривень. Їм регулярно обіцяють погасити борги. Черговий новий керівник заводу Микола Бєлов не став виділятися серед попередників і запевнив, що повністю розрахується з колективом до кінця грудня. Гроші на це, мовляв, отримають від Міноборони за виконаний контракт і від іноземних замовників в якості авансу. Крім того “малишевці” майже доробили бронетранспортери для Іраку. Передача замовнику повинна відбутися вже в січні.

http://atn.ua/newsread.php?id=70806

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини