Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 12:11:34

Чернігівська міська рада затвердила міський бюджет на 2014 рік

30.01.2014   16:26

З вшанування хвилиною мовчання пам'яті загиблих під час громадянського протистояння в Україні розпочалась 30 січня 37-а сесія Чернігівської міської ради 6 скликання.

Першим питанням порядку денного сесії депутати запропонували розглянути Заяву Чернігівської міської ради щодо суспільно-політичної ситуації в Україні. Всі депутатські фракції Чернігівської міської ради одноголосно схвалили текст заяви та вирішили направити її до Президента України, Голови Верховної Ради України та голів депутатських фракцій ВРУ.

"В умовах жорсткого політичного протистояння пролилася кров у центрі столиці України, вже є загиблі, багато поранених і зниклих наших громадян", йдеться в заяві, "депутати Чернігівської міської ради засудили застосування сили, яке не вирішує питання, що підіймаються, а лише підвищує градус протистояння в суспільстві та закликали всі сторони конфлікту до стриманості, пошуку шляхів мирного врегулювання глибокої політичної кризи".

У зверненні до Президента України депутати закликали зупинити насилля між протиборствуючими сторонами, зобов'язати працівників правоохоронних органів діяти виключно в межах правового поля. Також вони висунули вимогу звільнити заарештованих, затриманих активістів та учасників протестних акцій. Звертаючись до Верховної Ради України депутати міської ради закликали повернутися до Конституції 2004 року, провести судову реформу та впровадити інститут виборності суддів.

Міська рада прийняла бюджет міста на 2014 рік. З основними показниками річного бюджету м. Чернігова на 2014 рік ознайомив присутніх заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Віктор Бистров. Зазначено, що контрольні показники Міністерства фінансів України були доведені до міського бюджету лише 21 січня після прийняття Державного бюджету країни 16 січня, тож опрацювання основних показників проводилось у стислі терміни.

Незважаючи на досить напружений бюджет 2014 року, за словами  Віктора Бистрова, фінансування галузей освіти, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, житлово-комунального господарства у цьому році буде збільшено. Особливу увагу приділено виділенню коштів на облаштування спортивних та ігрових майданчиків у місті, харчування школярів 1-4 класів та учнів з соціально незабезпечених сімей й оздоровлення дітей влітку. Крім того, у міському бюджеті знайшли своє фінансове відображення й проблеми ремонту доріг, модернізації та заміни ліфтів, ремонту покрівель. Збільшено також видатки на реалізацію соціальних та цільових програм перспективного розвитку міста, зокрема, Програми енергозбереження та Програми підтримки громадських організацій та ін.

З державного бюджету буде виділена субвенція у розмірі 10 млн. грн., яку планується спрямувати на будівництво дитячого садочка на Масанах. Проте, через недофінансування незахищених статей у 2013 році та непогашеної заборгованості за минулий рік місту впродовж року необхідно шукати додаткові шляхи збільшення надходжень до бюджету.

Під час обговорення проекту бюджету на 2014 рік депутати виявили одностайність у думці, що, попри деяку фінансову незбалансованість, бюджет має бути затверджений. Міський голова Олександр Соколов висловив щиру подяку депутатам за плідну роботу над основним фінансовим документом міста та за розуміння й свідому громадську позицію, адже прийняття бюджету сприятиме стабільному функціонуванню міста.

Депутати проголосували також за Програму економічного і соціального розвитку м. Чернігова на 2014 рік та Програму підтримки та розвитку сфери паркування транспортних засобів у м. Чернігові на 2014-2016 роки.

Міська рада схвалила план роботи міської ради на 2014 рік та розглянула земельні й інші питання.

Останні новини Чернігівщини

Лучники Чернігівщини гідно виступили на змагання відкритого чемпіонату області зі стрільби з лука в приміщенні

Лучники Чернігівщини гідно виступили на змагання відкритого чемпіонату області зі стрільби з лука в приміщенні 11:41

У Чернігові відбулися дводенні змагання відкритого чемпіонату Чернігівської області зі стрільби з лука в приміщенні. На відкритий чемпіонат області приєднались учасники і з інших регіонів – близько 80 спортсменів від наймолодших до ветеранів стрільби з 5 областей України.

Рибництво мовою цифр

Рибництво мовою цифр 11:35

Чернігівщина має значний потенціал для створення значної кількості невеликих рибницьких та аквакультурних господарств, які зможуть вирощувати товарну рибу, займатись штучним відтворенням водних біоресурсів та надавати рекреаційні послуги.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:31

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Проведено обласний семінар завідувачів музеїв закладів освіти

Проведено обласний семінар завідувачів музеїв закладів освіти 10:32

15 листопада у Чернігові в комунальному позашкільному навчальному закладі «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» відбувся спільний з Українським інститутом національної пам’яті науково-практичний захід.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:23

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 17 листопада до 8:00 18 листопада 2019 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини