Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 21:24:14

Нові призначення у Чернігівській міській раді

29.01.2014   14:16

Розпорядження Чернігівського міського голови Олександра Соколова №9-рос від 15.01.2014 та № 20-рос від 27.01.2014

Розпорядженням Чернігівського міського голови Олександра Соколова №9-рос від 15.01.2014 на посаду начальника управління споживчого ринку та підприємництва Чернгівської міської ради призначена Шевчук Олена Володимирівна як така, що перебувала у кадровому резерві.

Шевчук Олена Володимирівна народилась 8 січня 1970 року у м. Чернігові.
Має повну вищу освіту, у 2007 році закінчила Чернігівський державний інститут економіки і управління. Загальний трудовий стаж становить понад 29 років, з них на керівних посадах - понад 8 років. З 2009 по 2014 роки працювала головним спеціалістом, заступником начальника управління споживчого ринку та підприємництва Чернігівської міської ради.


Іншим розпорядженням Чернігівського міського голови № 20-рос від 27.01.2014 року на посаду начальника відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради з 27 січня 2014 року призначений Семенець Валерій Григорович як такий, що перебував у кадровому резерві (на період відсутності основного працівника Голуба В.Л., який перебуває на навчанні в аспірантурі Національної академії державного управління при Президентові України).

Семенець Валерій Григорович народився 29 жовтня 1973 року у м. Чернігові.
Освіта – повна вища, у 1998 році закінчив Чернігівський педагогічний інститут імені Т.Г.Шевченка. Загальний трудовий стаж становить понад 20 років, стаж в органах місцевого самоврядування понад 10 років. До призначення на посаду працював головним спеціалістом цього ж відділу.
 

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.