Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 22:57:55

1-а окрема танкова бригада, як і усі Збройні Сили України, не втручатиметься в конфліктну ситуацію в країні

29.01.2014   10:38Агенцiя

1-а окрема танкова бригада не втручатиметься в конфліктну ситуацію в країні

Деякі вітчизняні засоби масової інформації поширюють інформацію щодо залучення військовослужбовців Збройних Сил України до політичних акцій та протестів.

Командування 1-ї окремої танкової бригади заявляє, що весь особовий склад частини, техніка та озброєння знаходяться в пункті постійної дислокації. Військовослужбовці займаються плановою підготовкою згідно заходів повсякденної діяльності.

– 1-а окрема танкова бригада, як і усі Збройні Сили України, не втручатиметься в конфліктну ситуацію в країні. Військовослужбовці будуть суворо дотримуватись Конституції і законів України, які чітко прописують роль, функції і завдання Збройних Сил України, – заявив командир частини полковник Андрій Грицьков.

Комбриг наголосив, що з 15-го січня, коли у Збройних Силах України розпочався новий навчальний рік, підрозділи частини продовжують у плановому режимі виконувати завдання за призначенням. Жодних позапланових заходів не проводиться.

– Відповідно до статті 17 та статті 37 Конституції України участь підрозділів Збройних Сил України у внутрішньополітичній боротьбі повністю виключається. Частина наших військовослужбовців може надавати лише допомогу у ліквідації наслідків стихійного лиха, що яскраво було продемонстровано у минулому році під час снігопадів, – наголосив Андрій Грицьков.


http://ak-inzt.net/ukrarmy/3123-29-01-2014-1-okrema-tankova-brygada-ne-vtruchatymetsja-v-konfliktnu-sytuaciju-v-kraini
 

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини