Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 17:27:44

Мережа позашкільних навчальних закладів Чернігівщини щороку розширюється

19.11.2013   08:27

У сучасних умовах забезпечення всебічного розвитку особистості учня носить визначальний характер, а відтак посилюється роль позакласної та позашкільної роботи.

Спеціалізовані школи та гуртки мають давати учням можливість робити перші кроки до спеціалізованої спортивної, естетичної, професійної освіти. Про це зазначив в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика 18 листопада під час засідання робочої групи «Розвиток гуманітарної сфери» Регіонального комітету з економічних реформ, на якому розглянули та обговорили стан роботи щодо забезпечення функціонування та розширення мережі позашкільних навчальних закладів області.

Юрій Музика також відзначив, що влада області докладає максимум зусиль для виконання завдань, поставлених Президентом України Віктором Януковичем щодо забезпечення можливостей для розвитку творчих здібностей кожної дитини та функціонування і розширення мережі позашкільних навчальних закладів.

Чернігівщина одна з небагатьох областей, якій вдалось не лише зберегти, а й дещо розширити мережу позашкільних навчальних закладів. Упродовж останніх двох років в області відкрито Чернігівську Малу академію наук учнівської молоді та Остерську станцію юних техніків.

«Органи виконавчої влади, місцевого самоврядування і надалі будуть спрямовувати свою діяльність на створення всіх умов і можливостей для того, щоб кожен юний громадянин в області мав можливість розвиватись творчо та в повній мірі реалізувати свої здібності», - наголосив Юрій Музика.

Загалом, у системі освіти України працює 2 181 державний і комунальний позашкільний навчальний заклад. Їх відвідують 1 млн. 633 тис. дітей, або 40 % від загальної кількості дітей шкільного віку. До кінця поточного року планується додатково відкрити не менше 3 тис. гуртків та охопити позашкільними заходами не менше 50 % дітей.

Наразі, за пропозиціями органів місцевої влади Міністерством освіти і науки України розробляються рекомендації щодо запровадження різних форм охоплення дітей позашкільною освітою та встановлення єдиних вимог до статистичного обліку дітей, які здобувають позашкільну освіту.
 

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини