Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 19:43:26

На 18,4% менше стали перевіряти бізнес на Чернігівщині

16.11.2013   13:11

Працівниками Міндоходів у Чернігівській області за 10 місяців проведено документальних перевірок трохи більше 900, що на 18,4% менше, ніж торік.

До бюджету донараховано 49,2 мільйона гривень податків. Підрозділами податкового та митного аудиту  області забезпечена сплата  донарахованих сум у розмірі  понад 32  мільйони гривень.

Крім того, перевірками упереджено безпідставне  відшкодування ПДВ та забезпечено економію бюджетних коштів  в сумі 1,8 мільйона гривень.

Здійснюючи контроль за діяльністю збиткових підприємств у цьому році  зменшено від`ємне значення об’єкту   оподаткування податком на прибуток на 9 мільйонів гривень, що дозволило упередити несплату податку на прибуток у наступних податкових періодах майже на 1,7 мільйонів гривень.

«Нині йде  тренд на скорочення  кількості перевірок. Останнім часом їх зменшилось  майже  втричі. Цю тенденцію намагатимемось  продовжувати й надалі, хоча при цьому ми стоїмо на сторожі інтересів держави», - запевнив під час засідання Громадської ради при Міністерстві доходів і зборів за участі  громадських рад при головних управліннях у регіонах Міністр Олександр Клименко.

Останні новини Чернігівщини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини 16:38

Шляхи трансформації Батуринської спеціальної школи-інтернату обговорили 11 листопада на черговому засіданні робочої групи з координації та контролю за реалізацією проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади 16:27

12 листопада відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави 16:14

На позачерговому сесійному засіданні Чернігівської міської ради сьогодні, 12 листопада, депутати прийняли звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та Народних депутатів України, обраних від Чернігівської області.

Як організувати роботу ОТГ після виборів?

Як організувати роботу ОТГ після виборів? 16:08

Про перші кроки громад після виборів йшлося під час семінару, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків 15:07

До бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини у жовтні 2019 року сплачено 942,4 млн грн податків та зборів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року простежується збільшення суми на 6 відс. або на 54,9 млн гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини