Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 04:52:17

Важливі питання життєдіяльності територій обговорили в облдержадміністрації

02.08.2013   07:49

Актуальні питання життєдіяльності підвідомчих територій, стан виконання актів і доручень Глави держави та реалізації соціальних ініціатив Президента України розглянули та обговорили на нараді, яку 1 серпня провів в.о. голови облдержадміністрації Микола Стрілець.

До діалогу були запрошені заступники голови облдержадміністрації Олександр Шанойло і Віктор Геращенко, в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика, голови районних державних адміністрацій, міські голови Чернігова і Прилук, секретар Ніжинської міської ради.

Звертаючись до присутніх, Микола Стрілець акцентував увагу на завданнях, які мають стати пріоритетними у подальшій роботі. Зокрема, необхідно докласти зусиль до вирішення питань щодо ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати, готовності загальноосвітніх навчальних закладів до нового навчального року, оздоровлення дітей, підготовки закладів соціальної сфери та житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період, завершення комплексу збиральних робіт зернових культур тощо.

Він також наголосив на посиленні контролю за розглядом та забезпеченням оперативного опрацьовування звернень громадян та вирішенням проблемних питань, які були порушені жителями населених пунктів у рамках проекту “Діалог з країною”.

За результатами наради Микола Стрілець дав доручення керівникам районів та міст забезпечити дієвий контроль за виконанням власних розпорядчих документів, посилити вимоги до ведення аналітичної роботи та ґрунтовно проаналізувати стан виконання актів і доручень Президента України.

 

 

 

 

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».