Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 15:03:18

Голова облдержадміністрації Володимир Хоменко: “Створення першого робочого місця для молоді – одне з основних завдань влади”

26.06.2013   13:04

З 1 січня 2013 року набув чинності новий Закон України “Про зайнятість населення”, розроблений на виконання соціальних ініціатив Президента України, спрямованих на впровадження активної політики зайнятості, в першу чергу на працевлаштування соціально вразливих категорій населення та створення нових робочих місць.

Сьогодні для сприяння працевлаштуванню молоді служба зайнятості використовує різні механізми – від допомоги у підборі роботи до надання профорієнтаційних послуг та організації професійного навчання відповідно до потреб ринку праці. З початку дії нового закону в січні-травні 2013 року Чернігівською обласною службою зайнятості працевлаштовано майже 2,5 тисячі молодих осіб віком до 35 років, що на 31% більше, ніж за відповідний період 2012 року. З них 75 випускників навчальних закладів забезпечено першим робочим місцем.

На базі Чернігівського міського центру зайнятості постійно проводяться семінари на допомогу молоді, яка шукає роботу. З учасниками одного з них під назвою “Особливості зайнятості молоді” сьогодні поспілкувався голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко.

Як підкреслив очільник області, створення першого робочого місця для молоді – одне з ключових соціальних завдань, яке ставить перед органами місцевої влади Президент України Віктор Янукович.

“Ми повинні розуміти, що формування майбутнього залежить від того, як ми дамо молодій людині увійти в трудове життя. Зараз існують проблеми, коріння яких в минулому. Одна з головних в тому, що формування пропозицій підготовки кадрів абсолютно не адаптувалося до вимог ринку праці. Тому зараз у нас існують серйозні перекоси у підготовці фахівців: одного фаху дуже багато, іншого не вистачає”, – зауважив голова облдержадміністрації.

За його словами, в області відпрацьовується система взаємозв’язку між роботодавцями та студентською молоддю.

“Зв’язок між роботодавцем і його майбутнім працівником має починатися ще в студентські роки. Було б краще, коли молода людина, закінчуючи навчальний заклад, знала, куди вона піде працювати і які професій користуються попитом в області”, – наголосив Володимир Хоменко.

Тому спільним завданням органів влади, служби зайнятості, роботодавців та профспілок сьогодні є використання у повній мірі механізмів, передбачених Законом України “Про зайнятість населення” для створення нових робочих місць та забезпечення легальної та продуктивної зайнятості молоді.

Останні новини Чернігівщини

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 12:40

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини