Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 листопада, 01:59:03

Олександр Шкурат розповів про ЖКГ Чернігова

29.05.2013   13:21Агенцiя

Зустріч Клубу молодого політолога 28 травня була присвячена стану ЖКГ в Чернігові. Цього разу на гострі питання відповідав Олександр Шкурат – депутат міської ради, голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку.

Тема стану ЖКГ в Чернігові  завжди є актуальною і викликає інтерес  громадськості. Саме тому 28 травня в дискусійному клубі «Експертна думка» зібралися журналісти, молодь, громадські діячі, політики. Пояснити ситуацію та напрацювати шляхи вирішення проблем ЖКГ зголосився депутат Олександр Шкурат. Саме він очолює профільну комісію в міській раді.

«Я очолив комісію тому, що мені не байдуже, що буде відбуватися у цій сфері і я готовий брати на себе відповідальність» - розпочав депутат. В той же час Олександр Шкурат пояснив, що може вплинути не на всі процеси і причиною багатьох проблем є загальноукраїнські тенденції та постійне недофінансування сфери.

«Ми часто жаліємося  на проблеми ЖКГ, але ніколи не говоримо про позитивні зрушення. Крім того люди не вірять, що щось можна змінити. В той же час багато проблем  все таки вирішуються, якщо звернутися до відповідної інстанції» - зауважив Олександр Шкурат.

На думку депутата громадськість повинна бути більш  активна і контролювати сферу  ЖКГ. Вирішення існуючих проблем  Олександр Шкурат бачить через надання  більших повноважень місцевому  самоврядуванню, лобіюванні потреб регіону через народних депутатів, боротьбі з монополією в сфері ЖКГ і транспортній системі.

Гість зустрічі пообіцяв врахувати побажання присутніх, зокрема: вплинути на проблему відсутності  договорів з надавачами послуг, сприяти включенню громадськості до тендерів пасажирських перевезень, контролювати якість ремонту асфальту, тощо.
 

Останні новини Чернігівщини

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій 15:44

13 листопада поточного року, відбулася урочиста передача двох службових автомобілів «Renault Duster» для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі 15:36

Відповідне рішення на засіданні Верховної Ради 13 листопада підтримали 240 народних депутатів.

Чернігівський пологовий будинокзустрічав

Чернігівський пологовий будинокзустрічав "ранніх пташок" 12:54

Саме так іноді лагідно називають діточок, що народилися передчасно.

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради 12:28

Під час здійснення представницьких повноважень, Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури встановлено, що на території Билського старостинського округу Коропської селищної ради знаходиться нерухоме майно, а саме нежитлова будівля, яке має ознаки безхазяйності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини