Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 03:53:22

Рік після виборів. Ічнянські реалії

17.11.2011   08:32Агенцiя

Депутати Ічнянської міської ради та громадські активісти міста взяли участь в обговоренні нагальних питань діяльності та висвітленні своєї діяльності під час круглого столу "Депутати Ічнянської міської ради. Від слова до справи?”. Захід проходив у приміщенні Ічнянської РДА 15 листопада.

Особливу увагу було приділено необхідності активізації як самої депутатської діяльності для покращення життєвих умов мешканців Ічні, так і спілкуванню депутатів з громадянами, висвітленню роботи депутатів місцевої ради. Чому депутати не звітуються, де є можливість почути про здобутки на депутатській ниві?

Адже виборці віддаючи свої голоси на виборах сподівалися на вирішення певних проблем свого міста та громади і очікують від депутатів реальних кроків в цьому напрямку. Звісно, при досить обмежених місцевих ресурсах складно реалізувати всі виборчі програми, але досягти успіху може той, хто бачить ціль і йде до неї долаючи труднощі і перепони.

Учасникам обговорення було представлено сайт “Твій місцевий депутат: Чернігівщина” www.dep.cn.ua, на якому розміщена детальна інформація про депутатський корпус Ічнянської міської ради та інші ради, учасниці проекту. Експерт проекту Олександр Підгорний закликав депутатів активніше використовувати цей інформаційно-комунікативний ресурс для спілкування з виборцями і висвітлення своєї діяльності та відповів на запитання депутатів щодо роботи з сайтом. Сьогоднішні депутати місцевих рад, міст районного підпорядкування, відстають від своїх колег з обласного центру у висвітленні своєї діяльності в Інтернет просторі.

Депутати отримали розроблені анкети “Звіт депутата місцевої ради”, які полегшать їм процедуру звітування перед своїми виборцями. Будемо мати надію на довгострокову співпрацю. Судячи із сьогоднішнього складу депутатського корпусу, 22 особи з 30 входять до опозиційних сил (Фронт Змін та БЮТ). Що сьогодні роблять ці народні обранці, які покликані за своєю позицією бути, на мій погляд, першими у лавах борців за демократичні перетворення та бути на захисті прав своїх виборців?

Склад фракції Партії регіонів – 6 осіб. Що робить провладний колектив депутатів? Чим здивує або порадує своїх виборців? Відсутність інформації породжує певну апатію виборців до цих політичних сил. “Озбройте” майбутнього виборця інформацією про досягнення своєї політичної сили, наповніть інформаційний вакуум і тоді Ви в “шоколаді”. І для Вас корисно, і людям цікаво.

Олександр Підгорний

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини