Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 19:38:44

В органах виконавчої влади продовжується впровадження електронного документообігу

04.01.2013   08:02

3 січня заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Микола Стрілець провів нараду з питань вдосконалення роботи з використанням системи електронного документообігу у структурних підрозділах ОДА. У заході взяли участь начальники відділів апарату, заступники керівників структурних підрозділів ОДА.

Відкриваючи нараду, Микола Стрілець зазначив, що питання зміцнення виконавської дисципліни, підвищення відповідальності працівників за своєчасне виконання завдань, визначених актами законодавства України, дорученнями Президента України, Прем’єр-міністра, Уряду і власними рішеннями є одним із визначальних в організації роботи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

«Сьогодні забезпечити результативне, своєчасне і якісне виконання доручень органів вищого рівня і власних рішень в органах виконавчої влади неможливо без використання сучасних технологій системного автоматизованого контролю», - наголосив він.

З цією метою створено корпоративну мережу облдержадміністрації, до якої підключені локальні мережі райдержадміністрацій, структурних підрозділів облдержадміністрації, впроваджені сервери на районних та обласному вузлах зв’язку зі встановленим програмним забезпеченням для автоматизації діловодства.

Із системою електронного документообігу присутніх ознайомив начальник відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Олександр Клименок. Він розповів про проведену в цьому напрямку роботу та зупинився на перевагах електронного документообігу. За його словами, електронне діловодство підвищує ефективність роботи органів виконавчої влади, дозволяє створювати прозорий контроль за документообігом, строками виконання документів.

Олександр Клименок повідомив, що 9 січня в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування проводитимуться навчання для відповідальних осіб структурних підрозділів облдержадміністрації з питань роботи системи електронного документообігу.

Останні новини Чернігівщини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини 16:38

Шляхи трансформації Батуринської спеціальної школи-інтернату обговорили 11 листопада на черговому засіданні робочої групи з координації та контролю за реалізацією проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади 16:27

12 листопада відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави 16:14

На позачерговому сесійному засіданні Чернігівської міської ради сьогодні, 12 листопада, депутати прийняли звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та Народних депутатів України, обраних від Чернігівської області.

Як організувати роботу ОТГ після виборів?

Як організувати роботу ОТГ після виборів? 16:08

Про перші кроки громад після виборів йшлося під час семінару, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків 15:07

До бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини у жовтні 2019 року сплачено 942,4 млн грн податків та зборів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року простежується збільшення суми на 6 відс. або на 54,9 млн гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини