Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 грудня, 09:35:59

Політичні уподобання мешканців міста Чернігові – результати регіонального зрізу

23.05.2014   08:36Агенцiя

Політичні уподобання мешканців міста Чернігові досліджував Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень 17-19 травня 2014 року. Над соціологічним опитування працювало 15 інтерв’юерів, які впродовж зазначеного строку опитали 625 респондентів. Теоретична похибка вибірки не перевищує 4% без урахування дизайн-ефекту.

Дослідження проводилося методом поквартирного опитування мешканців Чернігова, які досягли 18 років, на замовлення телеканалу «Дитинець».

Серед фаворитів гіпотетичних парламентських перегонів відповідно до результатів дослідженняє партія «Солідарність». Якщо вибори до парламенту відбулися б цієї неділі, за неї проголосувало б 26,4% чернігівців. З відривом у 14,3% слідує «Радикальна партія Олега Ляшка», за яку проголосувало б 12,1% від загальної кількості опитаних. Третю позицію зайняла ВО «Батьківщина» (9,1%). До партійних організацій, які подолали п’ятивідсотковий бар’єр, також відносятьсяВО «Свобода, партія «УДАР» та«Громадянська позиція». Скажіть, якби вибори до Верховної Ради відбулися вже найближчої неділі, за яку партію Ви б проголосували зараз? Цієї неділі відповідно до результатів дослідження за Петра Порошенка проголосувало б 33,9% чернігівців, за ОлегаЛяшка 12,4%, а за Юлію Тимошенко 8,6%. Дані цифри виходять з розрахунку від загальної кількості опитаних. Скажіть, 25 травня мають відбутися вибори Президента України, якщо б бюлетень для голосування був би таким, як би Ви проголосували? Інший зріз, розрахованийз відповідей опитаних, які готові взяти участь у виборах, дає наступні дані. Відповідно до них цієї неділі за Петра Порошенка проголосувало б 36,1% чернігівців, за ОлегаЛяшка 13,2%, а за Юлію Тимошенко 9,2%. Скажіть, 25 травня мають відбутися вибори Президента України, якщо б бюлетень для голосування був би таким, як би Ви проголосували? Відповіді на питання, дотичні до довіри респондентів, розподілилися наступним чином. Рейтинг ДОВІРИ Рейтинг НЕДОВІРИ

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:00

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 12 грудня до 8:00 13 грудня 2019 року.

Відбувся відкритий показ фільму

Відбувся відкритий показ фільму "Bellingcat: Правда в світі постправди" 08:47

З 25 листопада по 13 грудня на Чернігівщині проходить XVI Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, тема якого – цифрові технології та захист прав людини у мережі.

Розпочалася операція

Розпочалася операція "Новорічна ялинка 2020" 08:36

Для посиленого контролю, щодо збереження зелених насаджень у святкові дні Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області розпочато проведення щорічної природоохоронної операції «Новорічна ялинка».

РДА зобов’язано оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку орієнтовною вартістю 850 тис. грн

РДА зобов’язано оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку орієнтовною вартістю 850 тис. грн 08:29

Чернігівський окружний адміністративний суд, погодившись із позовними вимогами прокуратури, зобов’язав райдержадміністрацію вжити заходів до оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку під будівлею закладу освіти орієнтовною вартістю понад 850 тис. грн.

У Борзні поліція роззброїла дебошира з пістолетом

У Борзні поліція роззброїла дебошира з пістолетом 08:14

Поліцейські затримали домашнього агресора, який погрожував зброєю правоохоронцям.