Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 09:50:45

Політичні уподобання мешканців міста Чернігові – результати регіонального зрізу

23.05.2014   08:36Агенцiя

Політичні уподобання мешканців міста Чернігові досліджував Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень 17-19 травня 2014 року. Над соціологічним опитування працювало 15 інтерв’юерів, які впродовж зазначеного строку опитали 625 респондентів. Теоретична похибка вибірки не перевищує 4% без урахування дизайн-ефекту.

Дослідження проводилося методом поквартирного опитування мешканців Чернігова, які досягли 18 років, на замовлення телеканалу «Дитинець».

Серед фаворитів гіпотетичних парламентських перегонів відповідно до результатів дослідженняє партія «Солідарність». Якщо вибори до парламенту відбулися б цієї неділі, за неї проголосувало б 26,4% чернігівців. З відривом у 14,3% слідує «Радикальна партія Олега Ляшка», за яку проголосувало б 12,1% від загальної кількості опитаних. Третю позицію зайняла ВО «Батьківщина» (9,1%). До партійних організацій, які подолали п’ятивідсотковий бар’єр, також відносятьсяВО «Свобода, партія «УДАР» та«Громадянська позиція». Скажіть, якби вибори до Верховної Ради відбулися вже найближчої неділі, за яку партію Ви б проголосували зараз? Цієї неділі відповідно до результатів дослідження за Петра Порошенка проголосувало б 33,9% чернігівців, за ОлегаЛяшка 12,4%, а за Юлію Тимошенко 8,6%. Дані цифри виходять з розрахунку від загальної кількості опитаних. Скажіть, 25 травня мають відбутися вибори Президента України, якщо б бюлетень для голосування був би таким, як би Ви проголосували? Інший зріз, розрахованийз відповідей опитаних, які готові взяти участь у виборах, дає наступні дані. Відповідно до них цієї неділі за Петра Порошенка проголосувало б 36,1% чернігівців, за ОлегаЛяшка 13,2%, а за Юлію Тимошенко 9,2%. Скажіть, 25 травня мають відбутися вибори Президента України, якщо б бюлетень для голосування був би таким, як би Ви проголосували? Відповіді на питання, дотичні до довіри респондентів, розподілилися наступним чином. Рейтинг ДОВІРИ Рейтинг НЕДОВІРИ

Останні новини Чернігівщини

В області з нелегального обігу вилучено алкогольну продукцію та обладнання майже на 700 тисяч гривень

В області з нелегального обігу вилучено алкогольну продукцію та обладнання майже на 700 тисяч гривень 09:45

Засідання міжвідомчої регіональної робочої групи щодо вжиття заходів з протидії нелегальному обігу алкогольної продукції в Чернігівській області провів заступник голови ОДА Олександр Савченко.

"Мова цифр" має бути зрозуміла кожному жителю громади 09:28

Вівторок, 25 лютого для фінансистів та керівників об’єднаних територіальних громад Чернігівської області запам’ятається надовго.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:21

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 25 лютого до 8:00 26 лютого 2020 року.

"А музика звучить" у виконанні духового оркестру 08:18

Під цілком традиційною для Духового оркестру обласного філармонійного центру назвою концерту «А музика звучить», 24 лютого для шанувальників колективу була представлена зовсім нова програма, складена з творів зарубіжних та вітчизняних авторів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини