Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 січня, 08:40:41

Більшість опитуваних задоволені форматом роботи громадської приймальні

21.12.2013   11:52Агенцiя

Про результати дослідження по вивченню задоволеності споживачів послуги “Розгляд звернень громадян” у Прилуцькій міській раді

Відповідно до розпоряджень міського голови та з метою вивчення громадської думки жителів міста щодо організації роботи зі зверненнями громадян з 11 листопада по 10 грудня поточного року шляхом анонімного анкетування проводилося дослідження по вивченню задоволеності споживачів послуги “Розгляд звернень громадян”, про що проінформувала на апаратній нараді міського голови начальник громадської приймальні міської ради Людмила Пашук.

Скриньки для збору анкет були встановлені в громадській приймальні, вестибюлі міської ради та Центрі надання адміністративних послуг. Також анкета була розміщена на порталі міста.

Громадянам було запропоновано дати відповіді на 6 запитань, 4 з яких стосувалися організації роботи зі зверненнями, 1 питання стосувалося об’єктивності та неупередженості розгляду звернень та традиційне питання щодо зауважень та побажань у роботі зі зверненнями.

За вказаний період громадяни заповнили 48 анкет. Аналіз відповідей на питання анкети свідчить про те, що більшість опитуваних задоволені форматом роботи громадської приймальні, майже всі респонденти зверталися до міської ради з пропозиціями, заявами чи скаргами.
Більшість опитуваних вважають найзручнішим способом письмове звернення до громадської приймальні міської ради та вказують на доступність подання звернення, можливість отримання консультацій та безпосереднє спілкування з посадовцем.

Одним із зручних способів для громадян є звернення по телефону. Частина опитуваних вважає більш дієвим звернення на особистий прийом до керівництва. У двох анкетах вказано звернення на електронну адресу як найбільш простий і швидкий спосіб подання звернення і отримання відповіді.
Майже всі опитані вважають розгляд звернень посадовими особами міської ради об’єктивним та неупередженим, хоча у двох анкетах зазначена негативна відповідь. Також дві негативні відповіді стосуються формату роботи громадської приймальні. Хоча анкета анонімна, але можна припустити, що негативні відповіді викликані вимогою чинного законодавства подавати звернення особисто, оскільки з даного питання є найбільше нарікань.

На запитання “Чи задоволені Ви форматом роботи громадської приймальні?” 46 опитаних відповіли “так” і лише двоє – “ні”.
Начальник громадської приймальні зауважила, що посадовим особам міської ради необхідно звернути увагу на більш уважне ставлення до заявників та тих питань, які вони піднімають у зверненнях, не забувати про повагу та терпимість до громадян, прислухатися та враховувати думки жителів міста у вирішенні проблем, з якими вони звертаються до міської ради.

Як говорять результати проведеного дослідження, жителів міста задовольняє практика проведення виїзних прийомів, прямих ліній, звернень по телефону тощо, оскільки такі методи роботи користуються попитом у прилучан і повністю забезпечують можливість реалізації конституційних прав громадян на звернення.

Останні новини Чернігівщини

На кордоні знову намагалися підкупити прикордонника

На кордоні знову намагалися підкупити прикордонника 08:32

Чергова спроба втягнути персонал Державної прикордонної служби України до корупційних дій закінчилася порушенням кримінальної справи.

Скасовано вирок суду, яким слідчого та інспектора Чернігівського районного відділення поліції виправдано за вчинення корупційного злочину

Скасовано вирок суду, яким слідчого та інспектора Чернігівського районного відділення поліції виправдано за вчинення корупційного злочину 08:18

За принципової позиції прокуратури області в апеляційному порядку скасовано вирок суду першої інстанції, яким 15.10.2019 слідчого та інспектора Чернігівського районного відділення поліції ЧВП ГУНП в Чернігівській області виправдано за фактом одержання неправомірної вигоди.

У Прилуках поліція затримала серійного крадія

У Прилуках поліція затримала серійного крадія 08:10

Оперативники Прилуцького відділу поліції затримали підозрюваного у викраденні особистого майна громадян з приватних помешкань. Правоохоронці довели причетність зловмисника до скоєння майже трьох десятків крадіжок. Чоловікові оголошено про підозру.

Куликівський район: під час пожежі вогнеборці виявили тіло 58-річного чоловіка

Куликівський район: під час пожежі вогнеборці виявили тіло 58-річного чоловіка 08:00

22 січня о 16:51 до Служби порятунку "101" у Куликівському районі надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку по вул. Богдана Хмельницького, що у районному центрі.

24 січня - у продажу з'явилося перше баночне пиво

24 січня - у продажу з'явилося перше баночне пиво 07:54

Технологія консервування пива існувала до 1935 року, але вона була в експериментальній стадії. Деякі свідчення проведених експериментів відносяться ще до кінця 1910-х років, але саме в цей час в США був введений закон про повну заборону на виробництво, продаж, транспортування і споживання всіх спиртних напоїв. Він діяв в Штатах з 1919 року по 5 грудня 1933 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини