Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 жовтня, 10:39:51

Школі № 15 – 50 років

28.09.2012   08:19

27 вересня Чернігівський ліцей святкує свій визначний ювілей – 50-річчя навчального закладу. Урочистості з цієї нагоди проходять сьогодні у приміщенні Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка за участю керівництва міста. За цей період навчальний заклад пройшов складний період розвитку від восьмирічки до інноваційного навчального закладу – ліцею, яким є з 1991 року.

Школі № 15 – 50 років

Школі № 15 – 50 років

За півстоліття путівку в життя з цього навчального закладу отримали загалом більше 5,5 тисяч випускників, 3 тисячі – атестати про середню освіту, серед яких – 450 медалістів. Нині у ліцеї навчається 1345 учнів у 44 класах, – зазначила директор ліцею Олена Жовтопляс.

Навчально-виховний процес у ліцеї забезпечують 110 учителів, серед яких 2 – заслужені учителі України, 23 учителя-методиста, 23 старших учителя та 16 науковців.

Ліцей сьогодні – це експериментально-пошукова лабораторія ЧОІППО імені К.Д. Ушинського з апробації нового змісту освіти з математики, фізики, хімії, біології, інформатики, економіки. Саме з цих профілів розвивають свої здібності ліцеїсти.

Науково-методична рада координує напрям фахової, науково-методичної та дослідницької роботи методичних об’єднань ліцею та учнівської ради “Країна знаку “Сигма”, секції МАН, творчих об’єднань старшокласників, клубів, гуртків, спортивних секцій, студій.

Учні ліцею кожного року стають переможцями та призерами міських та обласних олімпіад, конкурсу-захисту учнівських робіт МАН. Зокрема, на міському етапі олімпіад у 2011-2012 навчальному році ліцей № 15 посів І місце серед шкіл міста, а 12 науково-дослідницьких робіт учнів ліцею отримали дипломи різних ступенів у Всеукраїнському конкурсі Малої Академії Наук. Крім того, у 2011-2012 навчальному році ліцеїсти стали переможцями гри “Віват, інтелект!” .

Навчальний заклад ліцей № 15 – переможець Всеукраїнського конкурсу “100 кращих товарів України” в номінації “Освітні послуги”, лауреат міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості “Золота фортуна”, лауреат Всеукраїнського конкурсу “100 кращих шкіл України” у номінації “Школа успіху”, переможці конкурсу “Ми – господарі Євро – 2012”.

Серед випускників навчального закладу – студенти престижних вузів України, заслужені діячі науки і техніки, відомі фізики та математики, керівники установ та підприємств, фірм і банків, кандидати наук, державні службовці і депутати, спортсмени і артисти.

“Завтра у ліцеї буде відкрито музей історії школи, у якому зібрані цікаві матеріали за 50 років існування навчального закладу. До цієї роботи доклали своїх зусиль не тільки вчителі школи, а й учні та їх батьки”, – повідомила директорка школи.

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 10:34

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1196 випадків захворювання (підозри) на кір.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 10:28

У малій залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

"Живописні переливи" 10:07

17 жовтня у МЦБ ім. Л.Забашти відбулося відкриття персональної виставки Алли Дякончук «Живописні переливи».

Чернігівський ТІЦ відповідає міжнародному стандарту ISO-14785

Чернігівський ТІЦ відповідає міжнародному стандарту ISO-14785 09:44

Чернігівському туристично-інформаційному центру (ТІЦ) виповнюється рік. Заслуженим подарунком до першої річниці стало здобуття сертифікату на відповідність стандарту ISO-14785.

Облрада продовжує співпрацювати із сім’ями полеглих захисників Чернігівщини та відстоювати їх інтереси і права

Облрада продовжує співпрацювати із сім’ями полеглих захисників Чернігівщини та відстоювати їх інтереси і права 09:35

Голова обласної ради Ігор Вдовенко зустрівся з матерями та дружинами загиблих у зоні проведення АТОООС героїв Чернігівщини, членкинями громадської організації «Родина воїна».